kandydatów

Etat Młodszy księgowy

Firma: Izba Administracji Skarbowej we Wrocławiu miejsce pracy: Wrocław

Izba Administracji Skarbowej we Wrocławiu
Dyrektor poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Młodszy księgowy
Miejsce pracy: Wrocław
Ogłoszenie o naborze Nr 114408

Warunki pracy

  • Praca przy monitorze ekranowym powyżej 4 godzin dziennie

  • Praca jednozmianowa wykonywana w porze dziennej

  • Praca przy oświetleniu naturalnym i sztucznym

  • Stanowisko pracy: typowe stanowisko biurowe wyposażone w komputer z monitorem oraz inne urządzenia biurowe

  • Budynek biurowy o 5 piętrowy

  • Wydzielona ilość miejsc parkingowych przy budynku dla pracowników

  • Na parkingu przy budynku, znajdują się miejsca dla osób niepełnosprawnych

  • Wejście do budynku od strony drogi łącznika ulic Ostrowskiego i Klecińskiej przystosowane jest dla osób niepełnosprawnych,

  • Tylko na parterze jest toaleta dla osób niepełnosprawnych

  • Dojazd na wszystkie piętra windą przystosowaną dla osób niepełnosprawnych

  • Zaplecze socjalne

Zakres zadań

  • Prowadzi ewidencje księgowe w celu zapewnienia rzetelnego i prawidłowego odzwierciedlenia zdarzeń gospodarczych
  • Dokonuje rozliczeń z tytułu wpłat, zwrotów podatków oraz nadpłat podatnikom/płatnikom w celu prawidłowej i terminowej realizacji zadań
  • Rozlicza i dystrybuuje wpływy uprawnionym organom w celu prawidłowej i terminowej realizacji zadań
  • Prowadzi rozliczenia rachunkowo-kasowe pracowników komórki egzekucji administracyjnej w celu prawidłowego rozliczenia pobranych kwot od dłużników
  • Sporządza sprawozdania w celu realizacji zadań wynikających z odrębnych przepisów

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego
  • Umiejętność obsługi aplikacji biurowych
  • Umiejętność redagowania pism
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe