kandydatów

Etat Spawacz/ Ślusarz (TIG)

Firma: ManpowerGroup miejsce pracy: Wrocław

Spawacz/ Ślusarz (TIG)
Miejsce pracy: Wrocław
Nr Ref.: 1227

Zadania:

  • Pełny montaż produkowanych urządzeń – prace spawalnicze, ślusarskie i montażowe
  • Spawanie i montaż elementów maszyn oraz maszyn ze stali nierdzewnej do produkcji żywności

Wymagania:

  • Doświadczenie w spawaniu – idealny kandydat posiada doświadczenie w spawaniu metodą TIG
  • Nie wymagamy certyfikatów, osoba zatrudniona może je uzyskać lub rozszerzyć w trakcie pracy
  • Umiejętność pracy z rysunkiem technicznym
  • Dobra organizacja pracy i zaangażowanie
  • Nastawienie na długotrwałą współpracę

Oferta:

  • Zatrudnienie w duńskiej firmie, praca w atmosferze wzajemnego szacunku i zrozumienia, oparta na zaufaniu i zdroworozsądkowych zasadach
  • Elastyczne podejście do organizacji własnej pracy
  • Praca w systemie jednozmianowym
  • Wynagrodzenie (uzależnione od umiejętności i doświadczenia) + miesięczna premia absencyjna (450 zł brutto)
  • Praca w płatnych nadgodzinach z dodatkiem 100% od pierwszej godziny (nadgodziny sporadyczne, tylko w przypadku spiętrzenia pracy)
  • Rozwój umiejętności i wiedzy – dla kandydatów bez uprawnień TIG – możliwość ich uzyskania, szkolenia językowe (angielski)
  • Dodatkowy pakiet socjalny: śniadania, napoje, prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie, dofinansowanie wypoczynku, bonusy świąteczne
  • Fundusz Świadczeń Pracowniczych: wycieczki, imprezy, prezenty świąteczne, 'wczasy pod gruszą'

Oferta dotyczy pracy stałej.
Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy Manpower oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Agencja zatrudnienia – nr certyfikatu 412.