kandydatów

Etat Elektryk z uprawnieniami NN

Firma: Politechnika Wrocławska miejsce pracy: Wrocław

Dział Infrastruktury Technicznej Politechniki Wrocławskiej poszukuje osób na stanowisko:

Elektryk z uprawnieniami NN
Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: E-NN/DIT/97/2022
Opis stanowiska:

Elektryk posiadający aktualne świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci grupy 1 na stanowisku EKSPLOATACJI.

Zakres obowiązków:
  • eksploatacja uczelnianych sieci, instalacji i związanych z nimi urządzeń w branży elektrycznej zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • przeprowadzanie konserwacji urządzeń, instalacji i sieci o napięciu znamionowym do 1 kV i powyżej 1kV zgodnie z posiadanymi aktualnie uprawnieniami,
  • prowadzenie oględzin i pomiarów oraz opracowania protokołów z pomiarów w zakresie posiadanych uprawnień zapisanych w aktualnym świadectwie kwalifikacji.
Wymagania:
  • wykształcenie średnie techniczne o kierunku elektrycznym, elektroenergetycznym,
  • minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w pracy na stanowisku elektryka,
  • świadectwo kwalifikacji uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci grupy 1 na stanowisku eksploatacji w zakresie obsługi, konserwacji, remontów, montażu, kontrolno- pomiarowym: urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1kV, zespołów prądotwórczych o mocy powyżej 50 kW, sieci elektrycznego oświetlenia ulicznego,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego i schematów elektrycznych,
  • praktyczna umiejętność obsługi komputera,
  • mile widziane doświadczenie w dziale utrzymania ruchu,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • kreatywność, komunikatywność i zaangażowanie w realizację zadań,
  • umiejętność rozwiązywania problemów technicznych pod presją czasu,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (dwie zmiany),
  • praca na wysokości (ponad 3 metry).
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na prestiżowej i renomowanej uczelni,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • szkolenia umożliwiające dalszy rozwój i podnoszenie kwalifikacji,
  • pakiet świadczeń dodatkowych (13-te wynagrodzenie, dofinansowanie do wypoczynku).
Politechnika Wrocławska w procesie rekrutacji będzie przetwarzać dane osobowe a szczegółowe informacje o tym przetwarzaniu przedstawione zostały w formularzu rekrutacyjnym. Z informacjami tymi koniecznie należy się zapoznać przed zapisaniem swoich danych i przed udostępnieniem ich Uczelni. W przypadku złożenia CV z pominięciem formularza rejestracyjnego Kandydat powinien potwierdzić że miał możliwość zapoznania się z przedstawionymi mu w formularzu rekrutacyjnym informacjami o przetwarzaniu danych osobowych.