kandydatów

Etat Staż z Lwem w Oddziale Korporacyjnym

Firma: ING Bank Śląski S.A. miejsce pracy: Wrocław

Staż z Lwem w Oddziale Korporacyjnym
Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: JF_0138928

Już dziś dołącz do zgranego, zmotywowanego i wzajemnie się inspirującego Zespołu ludzi tworzących Oddział ds. Korporacyjnych. Tu zawsze możesz liczyć na wsparcie i koleżeńską pomoc. Działamy wspólnie, aby dostarczać najlepsze rozwiązania biznesowe dla naszych klientów. Gwarantujemy pracę w miłej atmosferze i zapewniamy rozwój każdego dnia. Zapraszam Cię do budowania z nami #NajlepszegoBankuDlaFirm.

Twoje zadania:
  • wspieranie działań doradców oraz asystentów klienta korporacyjnego (m.in. przygotowywanie dokumentacji dla klientów, wprowadzanie danych do systemu i aplikacji, przygotowywanie ofert, poznanie charakterystyki produktów bankowych ING, poznanie modelu obsługi klienta korporacyjnego)
  • praca z dokumentami finansowymi, wsparcie analityków w procesie kredytowym (wprowadzanie danych finansowych, weryfikacja dokumentów formalno-prawnych klienta, przygotowywanie prostych analiz)
Nasze oczekiwania:
  • status studenta lub absolwenta studiów licencjackich lub magisterskich, preferowany profil ekonomiczno-finansowy
  • odpowiedzialność i konsekwencja w działaniu
  • otwartość na poszerzanie wiedzy i zdobywanie doświadczeń
  • wysoka kultura osobista
  • komunikatywność oraz umiejętność współpracy w zespole
  • znajomość programów Office
Benefity:
  • Najnowsze technologie i nowoczesne metody pracy
    Wykorzystuj najnowsze technologie i ich możliwości w zróżnicowanych projektach, oraz nowoczesne metody pracy, w tym Agile.
  • Wielokierunkowy rozwój
    Dostępne narzędzia i przemyślane plany rozwoju i pomogą Ci poszerzyć wiedzę i kompetencję, aby być zawsze krok do przodu.
  • Ucz się od najlepszych
    Korzystaj z wiedzy ekspertów i możliwości zdobywania certyfikatów.
  • Elastyczny czas pracy
    Rozpocznij pracę między 7.00 a 9.00 i dopasuj pracę do siebie, a nie odwrotnie.
  • Praca w domu / hybrydowa / stacjonarna
    Mamy takie formy pracy w zależności od obszaru.
  • Dostarczymy narzędzia pracy
    i zadbamy o Ciebie

    Otrzymasz powitalny prezent (welcomepack) oraz niezbędne narzędzia pracy, tj. telefon służbowy, laptop. Włączymy Cię w proces onboardingowy.
  • Platforma kafeteryjna Medicover Benefits i Multipakiet Sportowy Medicover Sport
    Korzystaj z zasilanych co miesiąc punktów. Wydaj na zakupy w sklepach lub/ i na bilety na wydarzenia kulturalne. Korzystaj z karty sportowej.