kandydatów

Etat Starszy kierownik ds. dostarczania usług

Firma: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu miejsce pracy: Wrocław

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Starszy kierownik ds. dostarczania usług
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/23/0279
OBOWIĄZKI:

Zarządza pracownikami rozlokowanymi w różnych zespołach i koordynacja ich pracy; zarządza procesem dostarczania usług do Klientów; radzi sobie skomplikowanymi kwestiami z obszaru inżynierii oprogramowania zapewniając, że projekt,kod oraz ogólne rozwiązanie zastosowane spełnia wymogi jakości; jest odpowiedzialny za jakość dostarczanych do klientausług od strony produkcji oprogramowania; odpowiedzialny za przygotowanie oraz wdrożenie kolejnego projektu dla danegoKlienta; prezentuje postawę proaktywną i zapewnia najwyższą jakość procesu dostarczania usług do klienta; przygotowujespójny plan dostarczania usług; potrafi radzić sobie z zarządzaniem zespołem, rozwojem technologii a także radzi sobie z konfliktem; Praca w środowisku i projekcie angielsko-języcznym. Praca w godzinach 9:00-17:00 Umowa o pracę na czas nieokreślony.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe, język angielski B2 w mowie i piśmie umiejętność rozwiązywania skomplikowanych problemów/kwestii z obszaru IT – oraz dostarczanie rozwiązań w sposób czasowy i zgodny z wymogami jakości umiejętności z obszaru zarządzania projektami, zwłaszcza projektami w obszarze projektów informatycznych, strategicznych z punktu widzenia biznesu Dośw. min. 6 miesięcy doświadczenia takim samym stanowisku. um. zarządzania kilkoma zespołami równolegle, koordynując działania poszczególnych zespołów. Umiejętność zarządzaniu dużym zespołem. Aktualna wiedza z zakresu projektowania rozwiązań z obszaru inżynierii oprogramowania i wdrażania rozwiązań oraz ich rozmieszczenia w projekcie. Umiejętność negocjowania.

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 32 000 do 42 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu