Etat Wychowawca w placówkach oświatowych, wsparcia dziennego, wychowawczych i opiekuńczych oraz instytucj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Strzelinie miejsce pracy: Strzelin

Powiatowy Urząd Pracy w Strzelinie
Wychowawca w placówkach oświatowych, wsparcia dziennego, wychowawczych i opiekuńczych oraz instytucjach pieczy zastępczej
Miejsce pracy: Strzelin
Numer: StPr/22/0577
OBOWIĄZKI:
Pomoc w nauce własnej dzieci, dbanie o kulturalne zachowania dzieci, organizowanie zajęć pozalekcyjnych, pomoc w codziennych obowiązkach dzieeci, pomoc w przygotowywaniu uroczystości dizeci, pomoc w dbałości o czystość i estetykę domu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Miejsce pracy:

Strzelin

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Strzelinie