kandydatów

Etat Doradca zawodowy

Firma: Młodzieżowe Biuro Pracy Wrocław miejsce pracy: Wrocław

Młodzieżowe Biuro Pracy Wrocław
Doradca zawodowy
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: 1/1/2023
OBOWIĄZKI:
prowadzenie grupowego i indywidualnego doradztwa zawodowego, informacji zawodowej dla młodzieży uczącej się, poszukującej pracy, absolwentów i osób bezrobotnych, organizowanie warsztatów z zakresu projektowania indywidualnych planów działania, udzielania informacji i porad o kształceniu, szkoleniu, poszukiwanych zawodach i potrzebach rynku pracy, przygotowania młodzieży do planowania kariery zawodowej poprzez tworzenie Portfolio Indywidualnego Projektu Kariery
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Doradca zawodowy
Zawód: Psycholog
Zawód: Pedagog
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
Wykształcenie: średnie zawodowe, administracyjne
Uprawnienia: znajomość obsługi komputera

Wymagania inne:

komunikatywność, zdyscyplinowanie, dyspozycyjność, odpowiedzialność.

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Młodzieżowe Biuro Pracy Wrocław