kandydatów

Etat Pracownik Magazynu

Firma: ANER STAL Sp. z o.o. Sp. K. miejsce pracy: Wrocław

Ogłoszenie numer: 7906596, z dnia 2023-01-20

Firma Handlowa z branży Wyroby Hutnicze, zatrudni pracownika na magazyn we Wrocławiu

Pracownik Magazynu

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

  • Kompletowanie towaru
  • Realizacja zamówień zgodnie z procedurami
  • Obsługa rozładunków i załadunków wg wskazań zwierzchnika

Wymagania

  • Pozytywne nastawienie do pracy i entuzjazm

Oferujemy

  • Stabilną pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie 3.500 PLN netto –5.000 PLN netto na rękę
  • Opiekę medyczną ( po okresie próbnym)
  • Możliwość dołączenia do zespołu, nastawionego na bardzo pozytywną atmosferę współpracy