Etat Samodzielny Referent / Samodzielna Referentka ds. Obsługi Projektów

Firma: Politechnika Wrocławska miejsce pracy: Wrocław

Wydział Elektroniki, Fotoniki i Mikrosystemów Politechniki Wrocławskiej poszukuje osób na stanowisko:

Samodzielny Referent / Samodzielna Referentka ds. Obsługi Projektów
Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: SR1/2023

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę formalno-finansową projektów realizowanych na Wydziale Elektroniki, Fotoniki i Mikrosystemów.

Zakres obowiązków:
  • obsługa finansowa projektów finansowanych za pośrednictwem NCN, NCBiR, MEiN, NAWA, Fundacji na rzez Nauki Polskiej, Komisji Europejskiej i innych projektów dotyczących pozostałych programów,
  • rozliczanie wydatków w ramach odpowiednich źródeł finansowania,
  • przygotowanie dokumentacji do sprawozdań finansowych, wniosków o płatności i innych kluczowych dokumentów finansowanych w projektach,
  • bieżący nadzór nad dokumentacją finansową projektów, monitorowanie zgodności wydatków z harmonogramem i kalkulacją projektów,
  • obsługa audytów i kontroli projektów,
  • archiwizacja dokumentacji według aktualnych przepisów i Zarządzeń Wewnętrznych,
  • obsługa Zintegrowanego Systemu Informatycznego (TETA),
  • współpraca z kierownikiem projektu przy utrzymaniu i realizacji trwałości projektu.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: finanse, rachunkowość, ekonomia),
  • co najmniej 2-letnie doświadczenie w obsłudze formalno-finansowej,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • dobra znajomość programu MS Excel
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność organizacji pracy własnej,
  • samodzielność i dokładność,
  • mile widziane doświadczenie w zakresie obsługi zintegrowanego systemu informatycznego (TETA),
  • mile widziana znajomość ustawy: o Rachunkowości, Prawo Zamówień Publicznych, Finansach Publicznych.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, z pensją zawsze na czas,
  • trzyskładnikowe wynagrodzenie: wynagrodzenie zasadnicze + premia regulaminowa + dodatek za wieloletnią pracę (3-20% wynagrodzenia zasadniczego, w zależności od posiadanego stażu pracy),
  • pakiet benefitów (13-ta pensja, dofinansowanie do wypoczynku pracownika i członków rodziny, preferencyjne pożyczki, ubezpieczenia grupowe),
  • przestrzeganie zasady work-life balance (praca stacjonarna od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30-15.30),
  • atrakcyjny system szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych (dofinansowanie kursów językowych i studiów, certyfikowanych szkoleń specjalistycznych, zajęcia sportowe),
  • możliwość udziału w konferencjach i spotkaniach z naukowcami,
  • możliwość zaangażowania w inicjatywy charytatywne i działania integracyjne (m.in. Bieg Rektora, Bieg Firmowy, Impreza Mikołajowa),
  • atrakcyjną lokalizację w centrum miasta - dogodny dojazd tramwajem czy autobusem, dla rowerzystów rowerownię (na kampusie głównym) i stojaki zewnętrzne, darmowe parkingi i przeloty Polinką.
Politechnika Wrocławska w procesie rekrutacji będzie przetwarzać dane osobowe a szczegółowe informacje o tym przetwarzaniu przedstawione zostały w formularzu rekrutacyjnym. Z informacjami tymi koniecznie należy się zapoznać przed zapisaniem swoich danych i przed udostępnieniem ich Uczelni. W przypadku złożenia CV z pominięciem formularza rejestracyjnego Kandydat powinien potwierdzić że miał możliwość zapoznania się z przedstawionymi mu w formularzu rekrutacyjnym informacjami o przetwarzaniu danych osobowych.