kandydatów

Etat Pracownik utrzymania ruchu

Firma: AAS sp. z o.o. miejsce pracy: Wrocław

Pracownik utrzymania ruchu

Miejsce pracy: Wrocław

  • Całkowicie bezpłatny dojazd do pracy w promieniu 60 km
  • Atrakcyjny pakiet relokacyjny dla osób mieszkających powyżej 90km od Wrocławia
Zakres obowiązków:
  • Utrzymanie maszyn w produkcji ciągłej
  • Montaż i demontaż technicznych zespołów składających się z napędów hydraulicznych, pneumatycznych i elektrycznych
  • Zapobieganie awariom poprzez działania zapobiegawcze
  • Wykonywanie przeglądów okresowych i konserwacji
  • Pomiary parametrów procesów technologicznych
  • Tworzenie instrukcji pracy oraz pozostałych procedur
Wymagania pracodawcy:
  • Wykształcenie techniczne
  • Doświadczenie z obszaru mechaniki, elektryki / automatyki / pneumatyki - naprawy maszyn
  • Uprawnienia SEP
  • Gotowość do pracy w trybie 4x4 (4 dni pracujesz – 4 dni odpoczywasz)
Oferujemy:
  • Bezpośrednie zatrudnienie przez klienta w oparciu o umowę o pracę
  • Premia za system zmianowy
  • Zaawansowany technologicznie park maszynowy
  • Kuchnia tradycyjna oraz koreańska (już od 1zł za posiłek)
  • Bogaty pakiet socjalny (m.in. wczasy pod gruszą, preferencyjne pożyczki, paczki świąteczne)
  • Ubezpieczenie na życie, Prywatna opieka medyczna oraz Multisport – dofinansowany przez Pracodawcę
  • Przedszkole/żłobek pracowniczy
  • Dyżury lekarza w biurze
  • Siłownia na terenie zakładu
  • Pracę dla największych koncernów automotive w Polsce
  • Parking pracowniczy
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • Pomoc ze strony konsultanta AAS w przygotowaniu się do rozmowy rekrutacyjnej oraz wsparcie podczas całego okresu zatrudnienia
KLAUZULA INFORMACYJNA
(baza osób poszukujących pracy – baza kandydatów)

1. Administratorem danych osobowych jest AAS sp. z o.o. (KRS: 0000848803, nr agencji: 24292) - dane kontaktowe:
a) ul. Ferdynanda Focha 53/5, 42-200 Częstochowa,
b) odo.aas@exactsystems.com.
2. Dane osobowe przetwarzane będą w celu prowadzenia przez administratora bazy danych osób poszukujących pracy – bazy kandydatów. Prowadzenie bazy obejmuje:
a) przechowywanie danych rekrutacyjnych udostępnionych Administratorowi przez osoby poszukujące pracy,
b) przekazywanie kandydatom ofert pracy na wskazany przez nich adres kontaktowy,
c) dokonywanie selekcji danych rekrutacyjnych pod kątem spełnienia wymagań pracodawców poszukujących osób do prac (klientów administratora),
d) udostępniania naszym klientom danych osób, które spełniają określone kryteria,
e) przeprowadzania rekrutacji własnych prowadzonych przez administratora.
3. Podstawą prawną przetwarzania jest zgoda, rozumiana jako dobrowolne przesłanie danych rekrutacyjnych po zapoznaniu się z informacjami zawartymi w Klauzuli Informacyjnej [art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/697 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), dalej „RODO”] oraz w zakresie niezbędnym do wykonywania przez Administratora obowiązków wynikających z przepisów prawa [art.6 ust. 1 lit. C RODO].
4. Dane które będziemy przetwarzać, to dane przesłane w formularzu zgłoszeniowym oraz dane przesłane w CV, w szczególności dane wynikające z kodeksu pracy, takie jak: imię (imiona) i nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe wskazane przez taką osobę, a jeżeli jest to niezbędne do wykonywania pracy określonego rodzaju lub na określonym stanowisku: wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia.
5. Odbiorcami danych osobowych są: klienci administratora poszukujący osób do pracy, podmioty świadczące usługi na rzecz Administratora, w szczególności związane z rekrutacją oraz z usługami IT, a w wewnętrznych celach administracyjnych - przedsiębiorstwa wchodzące w skład grupy kapitałowej Exact Systems, do której należy Administrator.
6. Dane osobowe nie będą przekazywane do Państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej.
7. Dane przetwarzane będą przez okres do 12 miesięcy od daty zgłoszenia lub do czasu wcześniejszego wycofania zgody.
8. Przysługujące prawa:
a) dostęp do treści swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania;
b) przenoszenie danych;
c) wniesienie sprzeciwu (dotyczy przetwarzania danych w oparciu o prawnie uzasadniony interes);
d) wniesienie skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli uznasz, że przetwarzanie danych osobowych jest niezgodne z prawem (proponujemy w pierwszej kolejności wyjaśnić sprawę z administratorem);
e) w przypadku danych osobowych, które są przetwarzane na podstawie zgody - prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie; cofnięcie zgody nie wpływa jednak na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
9. Dane osobowe pochodzą bezpośrednio od osób, których dotyczą lub od podmiotów świadczących usługi związane z rekrutacją.
10. Administrator nie podejmuje decyzji w sposób zautomatyzowany, w tym nie stosuje profilowania, które polega na wykorzystaniu danych osobowych do oceny niektórych czynników osobowych osoby fizycznej, w szczególności do analizy lub prognozy aspektów dotyczących efektów pracy tej osoby fizycznej, jej sytuacji ekonomicznej, zdrowia, osobistych preferencji, zainteresowań, wiarygodności, zachowania, lokalizacji lub przemieszczania się.
11. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne w związku z realizacją wskazanych uprzednio celów.

Przetwarzanie danych osobowych - rekrutacje stałe

×Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych objętych formularzem oraz podanych w załączonych dokumentach aplikacyjnych, w tym w załączonym CV, przez AAS sp. z o.o. w Częstochowie (KRS: 0000848803, nr agencji: 24292) w celu dodania do bazy kandydatów i przekazywania moich danych osobowych zainteresowanym, potencjalnym pracodawcom.