kandydatów

Etat Starszy referent w Dziale ds. Nauki

Firma: Uniwersytet Wrocławski miejsce pracy: Wrocław

Uniwersytet Wrocławski ogłasza konkurs na stanowisko

starszego referenta w Dziale ds. Nauki

Starszy referent w Dziale ds. Nauki
Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: starszy referent.DdsN.6

Nazwa stanowiska: starszy referent

Wymiar etatu: pełny

Liczba etatów: 1

Główne obowiązki:
  • Przygotowywanie raportów związanych z działalnością naukowo-badawczą.
  • Rejestrowanie i nadzór nad procesem składania przez nauczycieli akademickich oświadczeń dotyczących działalności badawczej.
  • Nadawanie numerów dyplomów doktorskich i habilitacyjnych, prowadzenie ewidencji nadanych numerów dyplomów doktorskich i habilitacyjnych, prowadzenie rejestru posiadanych uprawnień do nadawania stopni, prowadzenie rejestru i monitorowanie zleceń wynagrodzeń członków komisji habilitacyjnych, promotorów i recenzentów w postępowaniach.
  • Obsługa administracyjna senackiej Komisji Nauki i Współpracy z Zagranicą, w tym w szczególności protokołowanie obrad i doręczanie materiałów na posiedzenia.
  • Prowadzenie ewidencji konferencji/wydarzeń organizowanych na uczelni.
  • Prowadzenie ewidencji i nadzór nad procesem aplikowania przez nauczycieli akademickich o wsparcie publikacji z funduszu na rzecz badań naukowych i komercjalizacji ich wyników.
  • Przygotowywanie projektów pism, zarządzeń, komunikatów uchwał i decyzji administracyjnych związanych z działalnością naukowo-badawczą.
Wymagania konieczne:
  • Wykształcenie wyższe.
  • Min. 2-letnie doświadczenie w pracy w sektorze szkolnictwa wyższego.
  • Umiejętność organizacji pracy własnej.
  • Umiejętność pracy w grupie.
  • Dokładność i rzetelność w prowadzeniu dokumentacji.
  • Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w mowie i piśmie.
  • Wysoka kultura osobista.
Wymagania pożądane:
  • Doświadczenie w pracy z aktami prawnymi (formułowanie, analiza, wykorzystanie do dalszej pracy).
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w prestiżowej i renomowanej Uczelni.
  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę).
  • Dodatkowe wynagrodzenie roczne tzw. „trzynastka”.
  • Możliwość skorzystania z karty „multisport”.
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego.
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia opieki medycznej.
  • Dofinansowanie wypoczynku.
  • Dofinansowanie wypoczynku dzieci.
  • Preferencyjne pożyczki.