kandydatów

Etat Samodzielna księgowa / Samodzielny księgowy

Firma: Apteka Dr.Max miejsce pracy: Wrocław

Dr.Max to jedna z największych sieci franczyzowych aptek w kraju. Silna pozycja na rynku sprawia, że apteki uczestniczące w sieci franczyzowej są solidnym i stabilnym pracodawcą.

Głównym celem działalności sieci franczyzowej Dr.Max jest zapewnienie Pacjentom, jak najlepszej obsługi, konkurencyjnej oferty oraz profesjonalnej opieki farmaceutycznej. Dlatego dla sieci franczyzowej Dr.Max to ludzie są największym kapitałem. Wspólnie z nimi codziennie realizujemy najważniejsze dla Nas wartości: odpowiedzialność, odwaga, pacjent w centrum uwagi, troska.

Samodzielna księgowa / Samodzielny księgowy
Zakres obowiązków:
  • Księgowanie rezerw, rozliczeń międzyokresowych, odpisów, list płac oraz innych dokumentów w obszarze księgi głównej
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych (CIT, VAT, VAT-UE) oraz plików JPK
  • Opracowywanie pozostałej sprawozdawczości – GUS, NBP, INTRASTAT
  • Kontrolę zapisów na kontach
  • Udział w zamykaniu okresów sprawozdawczych oraz w zamknięciu roku
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Przygotowywanie raportów i analiz zgodnie z zapotrzebowaniem
    Współpracę z innymi działami
Niezbędne wymagania:
  • Wykształcenie średnie lub wyższe (preferowany kierunek: Finanse i rachunkowość)
  • Min. 2 lata doświadczenia w dziale księgowym
  • Mile widziane doświadczenie w samodzielnym sporządzaniu sprawozdań finansowych
  • Zaawansowana znajomość zasad rachunkowości oraz przepisów podatkowych (VAT, CIT)
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność pracy w zespole oraz rozwiązywania problemów
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
Oferujemy:
  • Multisport – dofinansowanie do karty sportowej
  • Lux-Med – prywatna opieka medyczna
  • Allianz – grupowe ubezpieczenie na życie
  • eTutor – kursy języków obcych
  • Program wsparcia pracowników – możliwość konsultacji ze specjalistami w zakresie doradztwa prawnego, finansowego, psychologicznego
  • Programy szkoleniowe (specjalistyczne, menadżerskie) – stały rozwój poprzez liczne szkolenia zawodowe i personalne wewnętrzne i zewnętrzne
  • Paczki świąteczne – dodatkowe upominki rzeczowe dla pracowników na Wielkanoc i Boże Narodzenie
  • Bonusy świąteczne – dodatkowe świadczenia pieniężne dla pracowników na Wielkanoc i Boże Narodzenie
  • Wyjścia integracyjne – odskocznia od codziennych obowiązków i szansa na odprężenie się na koszt pracodawcy
  • Wczasy pod gruszą – odpoczynek dofinansowany przez pracodawcę
  • Dofinansowanie wypoczynku dzieci – dodatek do kolonii i obozów dla Twoich pociech
  • Darmowy parking – dostępne miejsca parkingowe tuż przy wejściu do firmy