kandydatów

Etat Operator kolei linowej (Polinka)

Firma: Politechnika Wrocławska miejsce pracy: Wrocław

Dział Transportu Politechniki Wrocławskiej poszukuje osób na stanowisko:

Operator kolei linowej (Polinka)
Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: OKL/107/2022

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę kolei linowej Polinka.

Zakres obowiązków:
  • obsługa pasażerów kolei,
  • obsługa kolei linowej – sterowanie,
  • wykonywanie czynności serwisowych kolei linowej.
Wymagania:
  • wykształcenie średnie techniczne,
  • uprawnienia SEP 1 kV,
  • 3-letnie doświadczenie w obsłudze klienta,
  • podstawowa wiedza z zakresu mechaniki i elektryki,
  • odpowiedzialność.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w prestiżowej i renomowanej uczelni,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na zastępstwo,
  • sympatyczną atmosferę pracy,
  • pakiet dodatkowych świadczeń.
Politechnika Wrocławska w procesie rekrutacji będzie przetwarzać dane osobowe a szczegółowe informacje o tym przetwarzaniu przedstawione zostały w formularzu rekrutacyjnym. Z informacjami tymi koniecznie należy się zapoznać przed zapisaniem swoich danych i przed udostępnieniem ich Uczelni. W przypadku złożenia CV z pominięciem formularza rejestracyjnego Kandydat powinien potwierdzić że miał możliwość zapoznania się z przedstawionymi mu w formularzu rekrutacyjnym informacjami o przetwarzaniu danych osobowych.