Etat Specjalista / Specjalistka ds. projektów międzynarodowych

Firma: Politechnika Wrocławska miejsce pracy: Wrocław

Wydział Chemiczny Politechniki Wrocławskiej poszukuje osób na stanowisko:

Specjalista / Specjalistka ds. projektów międzynarodowych
Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: SP/W3/31/2022
Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zarządzanie administracyjne w programie UE Erasmus Mundus Joint Master Sustainable Biomas and Bioproducts Engineering.

Zakres obowiązków:
  • prowadzenie komunikacji z UE oraz między Partnerami w konsorcjum,
  • zapewnienie przestrzegania terminów oraz pomoc w tworzeniu raportów okresowych i bilansów składanych okresowo do Agencji Europejskiej,
  • przeprowadzenie pełnej procedury o udzielenie zamówienia publicznego wynikającego ze stosowania prawa zamówień publicznych i przepisów wewnętrznych,
  • wsparcie procesu rekrutacji studentów szkolących się za pośrednictwem aplikacji Emundus, przygotowanie narzędzi do zarządzania online dla programów międzynarodowych,
  • udział w tworzeniu strony internetowej oraz profilu w mediach społecznościowych, ich monitorowanie i aktualizacja,
  • przygotowanie umów stypendialnych i monitorowanie ich przebiegu oraz innych dokumentów niezbędnych do realizacji programu,
  • organizacja pobytu zaproszonych gości,
  • koordynowanie logistyki mobilności studentów,
  • organizacja aktywności studentów wynikających z założeń programu.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe (administracja, prawo),
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. C1,
  • doświadczenie w zarządzaniu projektami międzynarodowymi,
  • realizacja projektów w konsorcjum jednostek naukowych,
  • doświadczenie w pracy na uczelni i w obsłudze studentów,
  • międzynarodowy certyfikat zarządzania projektami (np. Prince 2),
  • samodzielność i sumienność,
  • komunikatywność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dobra organizacja pracy własnej.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • zatrudnienie w prestiżowej i renomowanej uczelni,
  • możliwość uczestnictwa w szkoleniach umożliwiających dalszy rozwój i podnoszenie kwalifikacji,
  • pakiet dodatkowych świadczeń (13-tka, dofinansowanie do wypoczynku),
  • stałe godziny pracy.
Politechnika Wrocławska w procesie rekrutacji będzie przetwarzać dane osobowe a szczegółowe informacje o tym przetwarzaniu przedstawione zostały w formularzu rekrutacyjnym. Z informacjami tymi koniecznie należy się zapoznać przed zapisaniem swoich danych i przed udostępnieniem ich Uczelni. W przypadku złożenia CV z pominięciem formularza rejestracyjnego Kandydat powinien potwierdzić że miał możliwość zapoznania się z przedstawionymi mu w formularzu rekrutacyjnym informacjami o przetwarzaniu danych osobowych.