kandydatów

Etat Комірник, працівник складу

Firma: FERA Sp. z o.o. miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

Ogłoszenie numer: 7874232, z dnia 2023-01-05

Лідер зоологічноїгалузі в Польщі який висилає товар до 12 країн світу

шукаємо працівника на вакансію:

Комірник, працівник складу

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

Opis stanowiska

  • Приймання товару

  • Видання товару

  • Пакування посилок

  • Збір товару

  • Робора в дві зміни Перша зміна 6-14 год. Друга зміга 14-22 год(можливі над години)

  • Сучасний склад

  • Гнучкий графік

  • Робота з сканером

Wymagania

  • Уважність та пильність
  • Хороша організація

Oferujemy

  • Офіційне працевлаштування „ Umowę o pracy”

  • Приватне медичне обслуговування

  • Пакет Multisport

  • Піцца в кожну пятницю

  • Документи та обслуга також на українській мові

  • Місце праці – Bielany wrocławskie, сучасний склад