Etat Młodszy specjalista ds. rozwoju rynku zagranicznego z językiem niemieckim

Firma: European Service Exchange Sp. z o.o. miejsce pracy: Wrocław

Firma European Service Exchange zajmuje się pozyskiwaniem klientów z Wielkiej Brytanii, Niemiec, Francji i Belgii, głównie w branży budowlanej, oraz prowadzeniem i koordynowaniem kontraktów zagranicznych.

Młodszy specjalista ds. rozwoju rynku zagranicznego z językiem niemieckim
Miejsce pracy: Wrocław
Zadania:
  • Negocjowanie umów handlowych oraz planów sprzedażowych z klientami
  • Tworzenie indywidualnych ofert na potrzeby klientów
  • Telefoniczny i mailowy kontakt z klientami zagranicznymi
  • Praca z leadami pozyskanymi przez firmę (działania marketingowe, Partnerzy)
  • Współpraca z działem sprzedaży oraz pracownikami innych działów w celu zapewnienia wysokiego poziomu działalności
  • Systematyczne prowadzenie w systemie CRM bazy danych aktualnych i potencjalnych Klientów
  • Pomoc w tworzeniu treści postów na media społecznościowe
Wymagania:
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie min. B2 do pracy z klientem
  • Zorientowanie na cele krótko i długoterminowe
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji
  • Zdolność do wielozadaniowości, dobra organizacja pracy
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + system premiowania / Wynagrodzenie podstawowe i atrakcyjne bonusy
  • Dowolna forma zatrudnienia pełen etat (UoP, UZL, B2B)
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy między 8:00, a 9:00
  • 7-godzinny dzień pracy
  • Możliwość pracy zdalnej w wybrane dni (1 dzień HO w tygodniu)
  • Pracę w lokalizacji z bardzo dobrym dojazdem
  • Prywatna opieka medyczna, karta Multisport
  • Możliwość doskonalenia znajomości języka niemieckiego w codziennej pracy
  • Niekorporacyjny system pracy
  • Przyjazną atmosferę pracy i opiekę opiekuna na początkowych szczeblach kariery
  • Brak dress code