kandydatów

Etat Elektromonter / Brygadzista

Firma: PRO-TRA BUILDING Sp. z o.o. miejsce pracy: Wrocław

Pro-Tra Building sp. z o.o. rozpoczęła swoją działalność w 1994 roku początkowo pod inną nazwą, a po reorganizacji firmy w roku 2008 pod obecną.

Na przestrzeni wielu tych lat firma zrealizowała szereg inwestycji drogowych. Doświadczenie naszej kadry oraz wiedza z zakresu budownictwa, wciąż konfrontowana z najnowszymi osiągnięciami technologicznymi rynku, pozwolą nam rozszerzać swoją działalność.

Elektromonter / Brygadzista
Miejsce pracy: Wrocław
Wymagania:
  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne,
  • doświadczenie w pracy przy liniach średnich, niskich napięć,
  • zdolność pracy na wysokości powyżej 3 metrów,
  • świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do zajmowania się eksploatacją
  • urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych powyżej 1kV
  • mile widziane uprawnienia na obsługę podnośnika koszowego
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dyspozycyjność,
  • prawo jazdy kat. B
Obowiązki:
  • przeprowadzanie oględzin, pomiarów, konserwacji budowanej sieci elektroenergetycznej
  • przebudowa i budowa linii kablowych niskiego napięcia i średniego napięcia
  • budowa oświetlenia drogowego
W zamian oferujemy:
  • ciekawą pracę na samodzielnym i odpowiedzialnym stanowisku w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku,
  • dobre warunki płacy
  • szeroką ofertę benefitów (ubezpieczenie na życie, opiekę medyczną LUXMED lub PZU, kartę multisport).
  • wynagrodzenie 35 – 38 brutto zł/h
Administratorem danych jest PRO-TRA BUILDING Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą ul. Chałupnicza 26a, 51-504 Wrocław.  Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne