kandydatów

Etat Specjalista ds transportu i logistyki

Firma: TERMAT Sp. z o.o. z siedzibą przu ul. Do Termatu 1, 55-300 Środa Śląska miejsce pracy: Środa Śląska

Aktualnie do naszej firmy poszukujemy osób do współpracy jako:

Specjalista ds transportu i logistyki
Miejsce pracy: Środa Śląska
Opis stanowiska:
  • Koordynacja łańcucha dostaw w Spółce;
  • Planowanie i nadzór nad transportami;
  • Kontrola stanów magazynowych produkcji;
  • Optymalizacja kosztów transportu i dostaw;
  • Kontrola i nadzór nad kierowcami transportu wewnętrznego firmy;
  • Kontrola i nadzór nad załadunkowymi;
  • Kontrola i optymalizacja (pod kątem dopasowania powierzchni do stanów magazynowych) magazynów wyrobów gotowych,
  • Rozliczanie czasu pracy kierowców
  • Przygotowanie i nadzór nad obiegiem dokumentów magazynowych i transportowych
  • Miesięczne raportowanie wyników
  • Szukanie nowych kontraktów przewozowych/ nowych klientów
Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Dobra znajomość pakietu MS Office(szczególnie Excel);
  • Bardzo dobra organizacja pracy;
  • Gotowość do podjęcia współpracy w oparciu o własną działalność gospodarczą
  • Samodzielność, dokładność, sumienność;
  • Mile widziany certyfikat kompetencji zawodowych.
Oferujemy:
  • Szerokie możliwości rozwoju i awansu;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Możliwość indywidualnego ustalania godzin współpracy;
  • Wysoka kultura pracy i bardzo dobra atmosfera.
Poproszę o umieszczenie na CV następującej klauzuli.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Aplikacje niezawierające wymaganej klauzuli nie będą uczestniczyły w procesie rekrutacji.

Pozostałe oferty pracy w firmie TERMAT Sp. z o.o. z siedzibą przu ul. Do Termatu 1, 55-300 Środa Śląska
Etat Logistyk w firmie: TERMAT Sp. z o.o. z siedzibą przu ul. Do Termatu 1, 55-300 Środa Śląska miejsce pracy: Środa Śląska 16-11-2022

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 03-01-2023
Wyświetleń: 92