Etat Specjalista ds. wynajmu nieruchomości (k/m) / Leasing Manager

Firma: Arcos FM PL miejsce pracy: Wrocław

"Dzięki swojej pasji do nieruchomości także i TY możesz stać się częścią naszego międzynarodowego i odnoszącego sukcesy zespołu!"

Specjalista ds. wynajmu nieruchomości (k/m) / Leasing Manager
Twoje zadania
  • Aktywne pozyskiwanie i negocjowanie umów najmu
  • Przygotowywanie koncepcji i kalkulacji wynajmu, z uwzględnieniem różnorodności branż
  • Ocena lokalizacji, analiza konkurencyjności i obliczanie rentowności
  • Ty i Twój zespół kompleksowo obsługujecie rozległą sieć najemców
  • Uzgodnienia z kolegami z działów wewnętrznych, jak dział planowania, budowlany, kosztów eksploatacji i innymi.
  • Przygotowywanie dokumentów do podjęcia decyzji przez zarząd
Twój profil
  • Ukończone studia ekonomiczne/ handlowe, o specjalności zarządzanie nieruchomościami lub równorzędne
  • Mile widziane doświadczenie w zakresie obsługi klienta, Key Account Management lub wynajmu nieruchomości
  • Znajomość j. niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • Dobra znajomość pakietu MS Office – Word, Excel
  • Komunikatywność, inicjatywa, zaangażowanie, dobra organizacja i umiejętności negocjacyjne
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych
  • Wdrożenie do pracy w centrali firmy (Niemcy) ok. 3 miesiące
Co oferujemy:
  • Pewne miejsce pracy na podstawie umowy o pracę w stale rozwijającej się międzynarodowej firmie
  • Nowoczesne i innowacyjne biuro oraz ergonomiczne stanowiska pracy
  • Karta MultiSport
  • Prywatne ubezpieczenie zdrowotne
  • Świadczenie urlopowe