kandydatów

Etat Kierownik Medyczny

Firma: Medicover Sp. z o.o. miejsce pracy: Wrocław

Kierownik Medyczny
Miejsce pracy: Wrocław

Jeśli masz:
  • masz wykształcenie lekarskie (ukończona dowolna specjalizacja) i czynnie wykonujesz zawód lekarza,
  • mile widziane doświadczenie w zarządzaniu,
  • umiejętność dzielenia się wiedzą,
  • umiejętność analizy danych i wyciągania wniosków,
  • umiejętność budowania relacji międzyludzkich,
  • umiejętność podejmowania decyzji.

Oferujemy:
  • możliwość rozwoju na stanowisku kierowniczym,
  • stabilne zatrudnienie na 3/4 etatu,
  • elastyczne godziny pracy,
  • pracę w rozwijającej się w firmie w branży, której misją jest ratowanie zdrowia i życia ludzi,
  • prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny,
  • dostęp i dofinansowanie usług dostępnych na platformie Medicover Benefits,(np. bilety do kina, teatru, karnety sportowe) zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover, grupowe ubezpieczenie NNW, miejsce parkingowe i inne,
  • narzędzia niezbędne do pracy: laptop, telefon.
Twoje zadania:
  • nadzór nad jakością usług medycznych w centrach medycznych na terenie Wrocławia,
  • planowanie i wdrażanie działań mających na celu utrzymanie standardów medycznych,
  • nadzór nad kosztami medycznymi oraz planowanie i wdrażanie działań naprawczych,
  • nadzór nad poprawnością dokumentacji medycznej,
  • udział w procesie rozpatrywania reklamacji pacjentów.
Placówki na terenie Wrocławia:
  • CM Globis ul. Powstańców Śląskich 7a
  • CM Strzegomska ul. Strzegomska 36
  • CM Tarasy Grabiszyńskie ul. Grabiszyńska 240