Etat Kwalifikowany pracownik ochrony z pozwoleniem na broń - obiekt przemysłowy

Firma: Solid Security Sp. z o.o. miejsce pracy: Wrocław

Kwalifikowany pracownik ochrony z pozwoleniem na broń - obiekt przemysłowy
Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: WRO/540

Zakres obowiązków:

  • Ochrona terenu obiektu
  • Obsługa monitoringu wizyjnego na terenie obiektu
  • Kontrola ruchu kołowo-osobowego

Wymagania:

  • Wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony
  • Pozwolenie na broń
  • Niekaralność
  • Wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • Wynagrodzenie w wysokości 27,00zł brutto
  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju osobistego