kandydatów

Etat Kierownik robót

Firma: Chemobudowa Kraków S.A. miejsce pracy: Wrocław

Chemobudowa - Kraków S.A. to dynamicznie rozwijająca się firma, o ugruntowanej pozycji na rynku budowlanym krajowym oraz niemieckim, z ponad 70-letnią historią działalności.

Kierownik robót
Miejsce pracy: Wrocław
Obowiązki:
  • pełnienie funkcji Kierownika Robót Budowlanych zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawa budowlanego
  • bieżący nadzór i kontrola procesu realizacji robót
  • wykonywanie robót zgodnie z umową, projektem technicznym oraz założonym harmonogramem
  • zarządzanie oraz współpraca z podwykonawcami i dostawcami w zakresie realizowanych robót
  • organizacja i bezpośredni nadzór nad pracą podległych zespołów
  • sporządzanie kosztorysów ofertowych na potrzeby realizacji budowy
  • sprawdzanie kosztorysów i rozliczanie podwykonawców
  • udział w komisjach i naradach dotyczących nadzorowanych robót
  • zapewnienie realizacji procesu budowlanego zgodnie z przepisami BHP i Ppoż.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • uprawnienia budowlane bez ograniczeń do kierowania robotami w specjalności konstrukcyjno – budowlanej
  • udokumentowane minimum trzyletnie doświadczenie w pracy na stanowisku kierownika budowy/kierownika robót
  • znajomość prawa budowlanego oraz regulujących proces budowlany norm i przepisów branżowych
  • znajomość zasad bezpieczeństwa na budowie
  • dyscyplina i umiejętność pracy w zespole
  • znajomość MS Office oraz MS Project
  • znajomość AutoCad
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość środowiska BIM będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych obowiązków
  • możliwość skorzystania z dopłat z funduszu socjalnego (m.in. dopłata do wypoczynku, dofinansowanie do kolonii dzieci, paczki mikołajowe, świadczenia Bożonarodzeniowe, karta sportowa)
  • możliwość korzystania z dofinansowania do dodatkowej opieki medycznej
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • możliwość rozwoju w prężnie rozwijającej się firmie
Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi osobami