kandydatów

Etat Technik Utrzymania Ruchu

Firma: Fashion Choice PTE LTD. miejsce pracy: Wrocław

Technik Utrzymania Ruchu
Lokalizacja: Wrocław
Zakres obowiązków:
  • Wykonywanie czynności konserwacyjnych w zakresie problemów elektrycznych i mechanicznych dla wszystkich urządzeń produkcyjnych i nieprodukcyjnych
  • Wykonywanie wszystkich zadań zgodnie z ustaloną polityką bezpieczeństwa firmy oraz kodeksami i procedurami norm polskich
  • Obsługa i konfiguracja systemów wentylacyjnych, chłodniczych, wodno-kanalizacyjnych, przeładunkowych
  • Obsługa i konserwacja systemu sygnalizacji pożaru oraz instalacji tryskaczowej
  • Diagnostyka uszkodzeń i naprawa urządzeń mechanicznych, pneumatycznych i sanitarnych
  • Utrzymanie sprawności i ciągłości pracy infrastruktury budynkowej i technologicznej, operacyjnej
  • Nadzór na działaniami prac prowadzonych przez podwykonawców.
Oczekiwania:
  • Wykształcenie średnie techniczne
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office
  • Podstawowa wiedza w zakresie obsługi programów CAD
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej ruchowej i rysunków technicznych
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Proaktywność.
Preferowane kwalifikacje:
  • Umiejętność współpracy z ludźmi
  • Dbałość o szczegóły, umiejętność ustalania priorytetów zadań
  • Szeroka wiedza techniczna i doświadczenie na stanowisku technik FACILITY lub MEINTANENCE
  • SEP, F-GAZ, UDT.
Korzyści:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwości rozwoju wewnątrz nowo powstającej organizacji,
  • Roczny bonus finansowy.