kandydatów

Etat Specjalista ds. technicznych

Firma: Politechnika Wrocławska miejsce pracy: Wrocław

Wydział Elektryczny Politechniki Wrocławskiej poszukuje osób na stanowisko:

Specjalista ds. technicznych
Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: SDT/W5/114/2022

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za techniczną obsługę dydaktyki, zapewnienie uruchomienia i utrzymania w ruchu stanowisk laboratoryjnych do ćwiczeń oraz stanowisk badawczych dla realizacji prac naukowo-badawczych.

Zakres obowiązków:
  • wykonywanie stanowisk dydaktycznych i badawczych,
  • konserwacja naprawy, modernizacje istniejących stanowisk w laboratoriach,
  • udział w pracach związanych z procedurą zakupową aparatury i materiałów,
  • sprawdzanie aparatury kontrolno-pomiarowej będącej na wyposażeniu laboratorium,
  • naprawa, w miarę możliwości, sprzętowo-materiałowych stanowisk laboratoryjnych,
  • przygotowanie danych, specyfikacji i projektów do prowadzenia prac remontowych,
  • udzielanie pomocy technicznej studentom wykonującym prace dyplomowe w zakresie układów elektrycznych i mechanicznych
  • sporadyczna (ok 80 godz. w roku) obsługa tokarki i frezarki,
  • drobne prace remontowe i konserwacja pomieszczeń.
Wymagania:
  • wykształcenie średnie techniczne, zapewniające uprawienia do obsługi maszyn skrawkowych lub wykształcenie średnie i ukończone kursy zapewniające uprawnienia do obsługi tychże maszyn,
  • posiadanie lub gotowość do uzyskania zaświadczenia kwalifikacyjnego SEP 1kV,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • mile widziane doświadczenie w wykonywani lub w zlecaniu wykonania płytek drukowych,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność organizacji czasu pracy i pracy pod presją czasu,
  • dokładność, sumienność, terminowość,
  • komunikatywność.
Oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia na prestiżowej Uczelni,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • szkolenia umożliwiające dalszy rozwój i podnoszenie kwalifikacji,
  • dodatkowy pakiet świadczeń socjalnych (13-te wynagrodzenie, dofinansowanie wypoczynku).
Politechnika Wrocławska w procesie rekrutacji będzie przetwarzać dane osobowe a szczegółowe informacje o tym przetwarzaniu przedstawione zostały w formularzu rekrutacyjnym. Z informacjami tymi koniecznie należy się zapoznać przed zapisaniem swoich danych i przed udostępnieniem ich Uczelni. W przypadku złożenia CV z pominięciem formularza rejestracyjnego Kandydat powinien potwierdzić że miał możliwość zapoznania się z przedstawionymi mu w formularzu rekrutacyjnym informacjami o przetwarzaniu danych osobowych.