kandydatów

Etat Administrator AD/M360

Firma: Apteka Dr.Max miejsce pracy: Wrocław

Dr.Max to jedna z największych sieci franczyzowych aptek w kraju. Silna pozycja na rynku sprawia, że apteki uczestniczące w sieci franczyzowej są solidnym i stabilnym pracodawcą.

Głównym celem działalności sieci franczyzowej Dr.Max jest zapewnienie Pacjentom, jak najlepszej obsługi, konkurencyjnej oferty oraz profesjonalnej opieki farmaceutycznej. Dlatego dla sieci franczyzowej Dr.Max to ludzie są największym kapitałem. Wspólnie z nimi codziennie realizujemy najważniejsze dla Nas wartości: odpowiedzialność, odwaga, pacjent w centrum uwagi, troska.

Administrator AD/M360
Obowiązki:
  • Zarządzanie:
    • Azure Active Directory
    • Microsoft 365
    • Stacjami roboczymi
Wymagania:
  • Znajomość platformy M365 we wdrożeniu hybrydowym on-premise
    • Intune/Autopilot
    • Exchange
    • Teams
    • Sharepoint
  • Znajomość usługi Active Directory (On Premise)
  • Dobra znajomość języków skryptowych (PowerShell)
  • Znajomość systemów antywirusowych - preferowany ESET Endpoint Security
  • Windows
    • Znajomość administracji systemami operacyjnymi z rodziny Microsoft Windows Server i Windows 10/11 oraz ich migracja, konfiguracja i diagnostyka
    • Umiejętność instalacji, obsługi i administracji usługami, AD, DNS, SCCM DHCP, IIS
    • Umiejętność instalacji, konfiguracji i administracji Vmware vSphere (ESX, ESXi)
    • Sieci komputerowe
  • Dobra znajomość technologii sieciowych
  • Znajomość platformy ServiceNow jako podstawowego narzędzia do obsługi zgłoszeń IT.
  • Minimum dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2
  • Umiejętność posługiwania się pakietem Office