kandydatów

Etat Cost Controller

Firma: "PROBUDOWA" sp. z o.o. miejsce pracy: Wrocław

„PROBUDOWA” to dynamicznie rozwijająca się firma specjalizująca się w budownictwie inżynieryjnym i hydrotechnicznym. Od lat budujemy, przebudowujemy oraz remontujemy drogowe i kolejowe obiekty mostowe, budowle hydrotechniczne oraz inne konstrukcje inżynierskie. W związku z intensywnym rozwojem firmy do naszego młodego i energicznego zespołu poszukujemy nowych osób!

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Cost Controller
Miejsce pracy: Wrocław
Do obowiązków należy:
  • Kontrola kosztów i budżetu,
  • Przeprowadzanie analiz dotyczących wyników finansowych budów,
  • Aktywny udział w zadaniach działu kontrolingu,
  • Kontrolowanie realizacji planów finansowych oraz weryfikacja wydatków,
  • Wprowadzanie i przestrzeganie procedur,
  • Weryfikacja prowadzonych na budowie rozliczeń podwykonawców, dostawców i usługodawców pod względem ich zgodności z umową,
  • Kontrola potrąceń umownych z Podwykonawcami, kontrola wzajemnych rozliczeń z podwykonawcami,
  • Analiza rzeczywistych poniesionych kosztów i porównanie z prognozą oraz analiza odchyleń, a także monitorowanie dodatkowych kosztów projektu,
  • Identyfikacja możliwości dotyczących redukcji kosztów,
  • Podejmowanie działań zapobiegawczych w odniesieniu do wszelkich odchyleń w stosunku do budżetu i prognoz,
  • Ścisła współpraca z zespołem projektowym, lokalnymi zespołami księgowymi i zespołami controllingowymi,
  • Wykonywanie bieżących raportów i analiz dotyczących projektu.
Wymagania:
  • Duże umiejętności analityczne i chęć do pracy z dużą ilością danych,
  • Praca na podobnym stanowisku,
  • Znajomość pakietu MS Office.
To oferujemy:
  • Zatrudnienie na umowę o pracę lub zlecenie nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Atrakcyjną i odpowiedzialną pracę przy realizacji ciekawych i różnorodnych kontraktów,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia.
Benefity:
  • Dofinansowanie zajęć sportowych,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Pakiet Lux Med.