Etat Główny specjalista / Główna specjalistka ds. inwestycji i remontów

Firma: Politechnika Wrocławska miejsce pracy: Wrocław

Dział Inwestycji i Remontów Politechniki Wrocławskiej poszukuje osób na stanowisko:

Główny specjalista / Główna specjalistka ds. inwestycji i remontów
Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: GS/DIR/78/2022

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wsparcie techniczne Działu w celu terminowego realizowania zadań remontowych i inwestycyjnych.

Zakres obowiązków:
  • prowadzenie wraz z liderem zespołu zadań remontowych i inwestycyjnych,
  • udział w spotkaniach roboczych oraz naradach dotyczących realizacji zadań remontowych i inwestycyjnych,
  • prowadzenie korespondencji z jednostkami wewnętrznymi i zewnętrznymi, które biorą udział w procesie inwestycyjnym ,
  • ścisła współpraca z organami administracyjnymi, projektantami, inspektorami i wykonawcami,
  • sporządzanie i analiza dokumentów niezbędnych do rozliczeń inwestycji, wniosków o płatność, sprawozdań, raportów itp.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe (preferowane budownictwo),
  • znajomość prawa budowlanego,
  • mile widziana znajomość prawa zamówień publicznych,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • silna motywacja i gotowość do podejmowania nowych wyzwań,
  • umiejętność pracy pod presją czasu.
Oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia na prestiżowej Uczelni,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • szkolenia umożliwiające dalszy rozwój i podnoszenie kwalifikacji,
  • dodatkowy pakiet świadczeń socjalnych (13-te wynagrodzenie, dofinansowanie wypoczynku).
Politechnika Wrocławska w procesie rekrutacji będzie przetwarzać dane osobowe a szczegółowe informacje o tym przetwarzaniu przedstawione zostały w formularzu rekrutacyjnym. Z informacjami tymi koniecznie należy się zapoznać przed zapisaniem swoich danych i przed udostępnieniem ich Uczelni. W przypadku złożenia CV z pominięciem formularza rejestracyjnego Kandydat powinien potwierdzić że miał możliwość zapoznania się z przedstawionymi mu w formularzu rekrutacyjnym informacjami o przetwarzaniu danych osobowych.