Etat Inspektor / Inspektorka nadzoru inwestorskiego (branża sanitarna)

Firma: Politechnika Wrocławska miejsce pracy: Wrocław

Dział Inwestycji i Remontów Politechniki Wrocławskiej poszukuje osób na stanowisko:

Inspektor / Inspektorka nadzoru inwestorskiego (branża sanitarna)
Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: IBS/DIR/28/2022
Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za nadzór inwestorski w branży sanitarnej.

Zakres obowiązków:
  • typowanie prac w oparciu o wytyczne użytkownika,
  • kosztorysowanie robót budowlanych,
  • uzgadnianie dokumentacji z właściwymi jednostkami wewnętrznymi,
  • uzgadnianie dokumentacji z właściwymi urzędami i jednostkami zewnętrznymi,
  • pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego w fazie realizacji zadania,
  • weryfikacja i opiniowanie dokumentacji wykonywanej przez jednostki zewnętrzne,
  • weryfikacja wycen i kosztorysów opracowywanych przez jednostki zewnętrzne.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych i wodociągowych,
  • uprawnienia do projektowania w specjalności instalacji sanitarnych bez ograniczeń będą dodatkowym atutem,
  • minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w prestiżowej i renomowanej uczelni,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • szkolenia umożliwiające dalszy rozwój i podnoszenie kwalifikacji,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
  • pakiet dodatkowych świadczeń.
Politechnika Wrocławska w procesie rekrutacji będzie przetwarzać dane osobowe a szczegółowe informacje o tym przetwarzaniu przedstawione zostały w formularzu rekrutacyjnym. Z informacjami tymi koniecznie należy się zapoznać przed zapisaniem swoich danych i przed udostępnieniem ich Uczelni. W przypadku złożenia CV z pominięciem formularza rejestracyjnego Kandydat powinien potwierdzić że miał możliwość zapoznania się z przedstawionymi mu w formularzu rekrutacyjnym informacjami o przetwarzaniu danych osobowych.