kandydatów

Etat Księgowy / Księgowa

Firma: Meritoros S.A. miejsce pracy: Wrocław

Ogłoszenie numer: 7801242, z dnia 2022-12-06

Meritoros S.A.

Tworzymy grono profesjonalistów świadczących kompleksowe usługi kadrowo- płacowe oraz księgowe. W naszej pracy wykorzystujemy najnowsze technologie. Najważniejszym kapitałem są dla nas pracownicy. Nasz sukces opiera się na współpracy oraz szacunku.

W związku z umacnianiem pozycji Meritoros na rynku i dynamicznym rozwojem działalności, systematycznie tworzymy nowe miejsca pracy. Aktualnie aktywnie rekrutujemy na stanowisko Młodszy Księgowy/Młodsza Księgowa w naszym nowym oddziale Meritoros w Łodzi.

Księgowy / Księgowa

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

  • prowadzenie księgowości dla klientów biura - pełna księgowość, księgi przychodów i rozchodów; spółki polskie i zagraniczne
  • sporządzanie deklaracji dla US
  • sporządzanie raportów na potrzeby klientów
  • utrzymywanie relacji z klientami
  • kontakty z instytucjami skarbowymi
  • ocena dokumentów księgowych w świetle prawa podatkowego
  • nadzorowanie oraz koordynacja pracy stanowisk niższego szczebla
  • wsparcie w koordynacji pracy oddziału
  • dbanie o pozytywny wizerunek pracodawcy

Wymagania

  • minimum 3-4 letniego doświadczenia w biurze rachunkowym - mile widziany certyfikat MF
  • obowiązkowo doświadczenia w prowadzeniu pełnej księgowości i samodzielnym sporządzaniu sprawozdań finansowych
  • praktycznej znajomości przepisów ustawy o rachunkowości, prawa podatkowego, VAT
  • umiejętności obsługi pakietu MS Office, w szczególności MS Excel, oraz programów księgowych (Enova, Comarch Optima)
  • mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną pracę z klientem zagranicznym
  • mile widziana znajomość podstaw prawa pracy, PPK, ubezpieczeń społecznych
  • sumienności i bardzo dobrej organizacji pracy
  • umiejętności analitycznego myślenia

Oferujemy

  • udział w szkoleniach finansowanych i współfinansowanych przez pracodawcę
  • Kartę Multisport
  • prywatną opiekę medyczną
  • dodatkowy urlop płatny
  • świadczenia urlopowe
  • elastyczny czas pracy i możliwość pracy hybrydowej
  • bezpłatne zajęcia z języka angielskiego w godzinach pracy
  • atrakcyjny system dodatkowych premii
  • zajęcia z fizjoterapeutą w godzinach pracy
  • możliwość korzystania z najnowszych rozwiązań technologicznych
  • przyjazną atmosferę opartą na wzajemnej pomocy