kandydatów

Etat Przedstawiciel Handlowy

Firma: Biuro Handlowe JOTA Sp. z o.o. miejsce pracy: Wrocław

Biuro Handlowe JOTA Sp. z o.o. – największy krajowy dystrybutor Shell i MotulTech.

Działamy nieprzerwanie od 1989 roku. W naszej ofercie znajduje się szeroka gama najwyższej jakości olejów, smarów, środków obróbczych, środków do pielęgnacji auta oraz żarówek. W swoich działaniach stawiamy na takie wartości jak:

jakość, bezpieczeństwo i profesjonalizm.

Zaufały nam siły zbrojne, policja, energetyka, przedsiębiorstwa produkcyjne, przedsiębiorstwa wydobywcze oraz dziesiątki mniejszych zakładów produkcyjnych, usługowych, stacji benzynowych i warsztatów.

Przedstawiciel Handlowy
Miejsce pracy: Wrocław
Opis stanowiska:
  • Pozyskiwanie i obsługa z najwyższą starannością klientów biznesowych
  • Aktywna sprzedaż i realizacja wyznaczonych celów
  • Samodzielne planowanie i realizacja zadań na wyznaczonym obszarze
  • Powiększanie i administrowanie bazą klientów
  • Negocjowanie warunków współpracy i umów handlowych
  • Wsparcie klientów przemysłowych przy implementacji produktów do procesów
  • Raportowanie wykonanych działań
  • Obsługa systemu informatycznego
  • Stałe monitorowanie sytuacji rynkowej
  • Budowanie i rozwijanie pozytywnych relacji handlowych z klientami
  • Utrzymanie najwyższych standardów obsługi klienta
Wymagania:
  • Minimum roczne doświadczenie w sprzedaży B2B (preferowana branża techniczna)
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i budowaniu długofalowych relacji
  • Znajomość technik sprzedaży
  • Umiejętność organizacji
  •  Zaangażowanie, komunikatywność, dokładność oraz umiejętność analitycznego myślenia
  • Nastawienie na rozwój i osiąganie wyznaczonych celów
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie nastawionej na zrównoważony rozwój
  • Pracę z światowymi liderami w branży
  • Szkolenia wprowadzające
  • Ambitną i odpowiedzialną pracę we wspierającym i zgranym zespole
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, komputer, telefon)
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Benefit Systems
  • Wyjazdy integracyjne i szkoleniowe