kandydatów

Etat Specjalista ds. Kadr i Płac

Firma: ADRA Polska miejsce pracy: Wrocław

Ogłoszenie numer: 7770633, z dnia 2022-11-25

Fundacja ADRA Polska jest polskim oddziałem międzynarodowej organizacji humanitarnej ADRA działającej w przeszło 100 krajach świata. W Polsce oficjalnie rozpoczęła swoją działalność z końcem roku 2009. Jako swój cel postawiła sobie prowadzenie działalności dobroczynnej – więcej na stronie internetowej fundacji.

Specjalista ds. Kadr i Płac

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

  • ewidencjonowanie czasu pracy pracowników, urlopów, gromadzenie dokumentów, ewidencjonowanie czasu pracy zleceniobiorców, wystawianie zaświadczeń
  • prowadzenie teczek osobowych pracowników oraz wystawianie świadectw pracy
  • wystawianie skierowań na badania lekarskie, kontrola ich aktualności (prowadzenie rejestru),
  • redakcja/ korekta treści umów zleceń/ umów o pracę dla osób nowozatrudnionych
  • sporządzanie umów o prace oraz umów zleceń lub o dzieło i aneksów do nich
  • wprowadzanie do programu GRATYFIKATOR oraz aktualizacja danych pracowników oraz zleceniobiorców, generowanie rachunków oraz list płac
  • wyliczanie płac, wypłata wynagrodzeń oraz dokonywanie płatności do ZUS i US
  • zgłaszanie faktu zatrudnienia cudzoziemców do Powiatowego Urzędu Pracy
  • pozyskiwanie dokumentów pobytowych dla cudzoziemców
  • zgłaszanie osób nowozatrudnionych, umów o dzieło, dokonywanie zmian do ZUS
  • aktualizacja listy pracowników oraz zleceniobiorców (prowadzenie organigramu), analiza terminów zakończenia zatrudnienia
  • comiesięczne zgłaszanie wniosków o dofinansowanie do wynagrodzeń osób niepełnosprawnych
  • wprowadzenia przelewów bankowych oraz prowadzenie ewidencji księgowej
  • prowadzenie/ aktualizacja zbioru umów użyczenia samochodu
  • kontrola poprawności sporządzania wyjazdów służbowych, wprowadzanie dokumentów do programu INSERT

Wymagania

  • wiedza i doświadczenie w zakresie prowadzenia kadr i płac,

  • praktyczna znajomość przepisów z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,

  • podstawy wiedzy z zakresu rachunkowości i przepisów podatkowych,

  • dobra znajomość programu PŁATNIK i GRATYFIKANT,

  • mile widziana znajomość programu REWIZOR,

  • dobra organizacja pracy i nastawienie na współpracę,

  • rzetelność, skrupulatność i punktualność,

  • umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu.

Oferujemy

  • praca od zaraz
  • zatrudnienie w stabilnej i rozwijającej się Organizacji
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę