Etat Specjalista ds. sprzedaży e-commerce (j. niemiecki lub j. francuski)

Firma: TelForceOne S.A. miejsce pracy: Wrocław

Specjalista ds. sprzedaży e-commerce
(j. niemiecki lub j. francuski)
Miejsce pracy: Wrocław
Obowiązki
  • zarządzanie sprzedażą na zagranicznych platformach sprzedażowych
  • optymalizacja sprzedaży
  • obsługa klientów
  • współpraca z grafikiem i opracowywanie koncepcji materiałów graficznych
  • tworzenie contentu
  • monitorowanie bieżących trendów rynkowych
  • analizowanie i propozycja nowych rozwiązań w zakresie rozwoju sprzedaży
  • wsparcie przy bieżących działaniach operacyjnych w obrębie kanałów sprzedaży internetowej
Oczekiwania
  • znajomość języka niemieckiego lub francuskiego
  • znajomość zagadnień z branży e-commerce
  • doświadczenie w sprzedaży na platformach sprzedażowych
  • umiejętność analizy i wyciągania wniosków z realizowanych działań
  • komunikatywność i umiejętność budowania relacji ze współpracownikami
  • dobra organizacja pracy, terminowość
Oferujemy:
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w nowoczesnej firmie z dużym potencjałem rozwojowym w środowisku międzynarodowym
  • możliwość uczestnictwa w projektach dotyczących rozwoju kanału e-commerce u czołowego polskiego producenta i dystrybutora urządzeń mobilnych
  • rozwój kompetencji, szkolenia branżowe
  • samodzielność w ramach wykonywanych obowiązków
  • otwartość na Twoje pomysły i możliwość kreowania własnych rozwiązań
  • przyjazne środowisko i atmosferę pracy
  • pracę w zgranym zespole oraz pełne wsparcie we wdrożeniu w obowiązki
  • lokalizacja blisko centrum Wrocławia (szybki dojazd komunikacją miejską)
Benefity:
  • opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa
  • parking dla pracowników
  • program rekomendacji pracowników
  • szkolenia branżowe