kandydatów

Etat Inżynier budowy mostów

Firma: Banimex miejsce pracy: Wrocław

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe BANIMEX Sp. z o.o. z siedzibą w Będzinie poszukuje pracowników, dla których budownictwo to pasja, a każdy nowy projekt staje się wyzwaniem. Jeśli lubisz tworzyć, planować, a następnie te plany wdrażać w życie i koordynować, jesteś dobrym organizatorem nastawionym na pracę zespołową i chcesz dołączyć do naszego zespołu, wyślij nam swoje CV.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

OFERTA PRACY

Inżynier budowy mostów

Miejsce pracy: Wrocław

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • prowadzenie dokumentacji budowlanej i przygotowywanie procesu inwestycyjnego
  • planowanie, organizacja i kontrola realizacji robót budowlanych mostowych
  • monitorowanie zgodności prowadzonych robót z dokumentacją wykonawczą
  • współpraca z biurem projektowym
  • współpraca z firmami wykonawczymi
  • wykonywanie obmiarów robót
  • uczestnictwo w odbiorach robót
WYMAGANIA:
  • wykształcenie wyższe budowlane
  • sumienność i dyspozycyjność
  • samodzielność w nadzorowaniu robót budowlanych mostowych
  • umiejętność nawiązywania kontaktów i prowadzenie rozmów handlowych
  • umiejętności pracy na komputerze (MS Office, mile widziany Auto Cad, Norma, MS Project)
  • prawo jazdy kat. B
OFERUJEMY:
  • rynkowe wynagrodzenie.
  • prywatna opieka medyczna.
  • ubezpieczenie na życie.
  • dofinansowanie zajęć sportowych (karta multisport).

Administratorem danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Wielobranżowe BANIMEX Sp. z o.o. z siedzibą w Będzinie ul Energetyczna 10.Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji, osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawnia.

Na przesyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.).”