kandydatów

Etat Księgowa / Księgowy

Firma: ZRUG Sp. z o.o. miejsce pracy: Wrocław

ZRUG Spółka z o.o. z siedzibą w Poznaniu oferująca kompleksową realizację inwestycji w obszarach takich jak gaz ziemny, ropa naftowa, paliwa, instalacje przemysłowe, ciepłownictwo oraz ochrona środowiska w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydata/tki na stanowisko:

Księgowa / Księgowy
Miejsce pracy: Wrocław
Zadania:
  • Wystawianie, dekretowanie i księgowanie faktur sprzedażowych;
  • Dekretowanie i księgowanie faktur zakupu;
  • Uzgadnianie kont rozrachunkowych, głównie zobowiązań;
  • Księgowanie wyciągów bankowych;
  • Księgowanie faktur i not leasingowych;
  • Rozliczanie podatku VAT;
  • Rozliczanie zaliczek;
  • Udział w procesach związanych z zamknięciem miesiąca.
Wymagania:
  • Minimum dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Wykształcenie kierunkowe;
  • Znajomość przepisów prawa podatkowego VAT i CIT
  • Mile widziana umiejętność księgowania faktur przychodowych i kosztowych w firmie budowlanej;
  • Obsługa programu księgowego (mile widziana Symfonia);
  • Samodzielność, dokładność i rzetelność.
Oferujemy:
  • Możliwość podjęcia stałej współpracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Miłą atmosferę pracy
Prosimy o dopisanie klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę, prowadzonego przez „ZRUG” Spółka z o.o. z siedzibą w Poznaniu (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”Informujemy, że podanie danych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji jest dobrowolne jednak niezbędne do uczestnictwa w nim.

1. Informujemy, że Administratorem podanych danych osobowych jest ZRUG Sp. z o.o. przy ul. Kościuszki 76/3, 61-892 Poznań
2. Dane osobowe zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
3. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, usunięcia. Ponadto, przysługuje Pani/Panu prawo co cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody może nastąpić poprzez wysłanie oświadczenia o cofnięciu zgody drogą poczty elektronicznej na adres rekrutacja@zrug.pl
4. Dane osobowe nie rozpatrzone w danym procesie rekrutacji są przechowywane przez okres 1 roku na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu.
5. Informujemy, że aplikacji nie odsyłamy i kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.