kandydatów

Etat Młodszy Specjalista ds. HR

Firma: Dongshin Motech Poland Sp. z o.o. miejsce pracy: Wrocław

Ogłoszenie numer: 7722363, z dnia 2022-11-08

Dongshin Motech Poland sp z o.o. to firma działająca w branży automotive. Spółka zajmuje się produkcją komponentów do baterii samochodów elektrycznych w dwóch fabrykach w Polsce (Biskupice Podgórne oraz Wrocław). Dongshin Motech Poland współpracuje z wieloma przedsiębiorstwami, które zaopatrują czołowych producentów samochodów na świecie (m.in. BMW, Nissan, Renault, Volvo). Dynamiczny rozwój sprawia, że poszukujemy do naszej firmy kandydatów na różne stanowiska, m.in. do działu jakości, logistyki, utrzymania ruchu czy administracji. Jeśli chcesz zdobywać doświadczenie w branży automotive w międzynarodowym środowisku, aplikuj do nas.

Młodszy Specjalista ds. HR

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

  • bieżąca obsługa kadrowa pracowników,
  • wsparcie procesu rekrutacji i onboardingu,
  • tworzenie planów szkoleniowych,
  • przygotowywanie oraz aktualizacja procedur i regulaminów,
  • dbanie o prawidłowy przepływ informacji wewnątrz firmy,
  • wsparcie w innych bieżących pracach działu HR.

Wymagania

  • doświadczenie w pracy w dziale HR lub w kierowaniu zespołem,
  • dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel),
  • bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu,
  • dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę (pełen etat),
  • kursy i szkolenia,
  • premię frekwencyjną,
  • pakiet Luxmed / Multisport,
  • dofinansowanie świąteczne i wakacyjne,
  • miłą i przyjazną atmosferę w pracy w zgranym zespole.