kandydatów

Etat Kosmetolog / Manager Regionalny

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Wrocław

Ogłoszenie numer: 7692645, z dnia 2022-11-02

Klient portalu Praca.pl

Klinika medycyny estetycznej szuka Kosmetologa / Managera do Wrocławia!

Kosmetolog / Manager Regionalny

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

  • wykonywanie zabiegów z zakresu medycyny estetycznej
  • realizacja planów sprzedażowych
  • ustalanie grafików z pracownikami Kliniki
  • szkolenie Kosmetologów
  • zarządzanie podległymi placówkami

Wymagania

  • studia kosmetologiczne w trakcie lub po
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • nastawionej na działanie zespołowe

Oferujemy

  • benefity po okresie próbnym
  • stabilne zatrudnienie
  • system premiowy
  • ciągły rozwój z najnowocześniejszą technologią