kandydatów

Etat Młodszy Kierownik Projektu

Firma: EPCM Executive Search miejsce pracy: Wrocław

Dla naszego Klienta, międzynarodowego dewelopera realizującego projekty mieszkaniowe w największych miastach w Polsce, poszukujemy Młodszego Kierownika Projektu. Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za proces przygotowania inwestycji do momentu uzyskania pozwolenia na budowę. Razem ze znakomitym managementem będzie współtworzyć ciekawe projekty na rynku wrocławskim. Klient zapewnia umowę o pracę, możliwości rozwoju w strukturach firmy oraz szeroki pakiet benefitów.

Młodszy Kierownik Projektu
Miejsce pracy: Wrocław
Zakres obowiązków:
  • Udział w zarządzaniu projektem od początku procesu inwestycyjnego po uzyskanie Pozwolenia na Budowę;
  • Zarządzanie procesem administracyjnym, w tym uzyskiwanie odpowiednich zgód, uzgodnień, decyzji i pozwoleń (współpraca z zespołem, projektantami i doradcami zewnętrznymi) niezbędnych do realizacji projektu;
  • Precyzyjne określanie zadań oraz egzekwowanie od biur projektowych oraz innych kontrahentów terminów oraz kosztów prac przygotowawczych;
  • Aktywny udział w przygotowaniu procesu inwestycyjnego – kontakt z urzędami, gestorami mediów, itp.;
  • Współpraca z Biurem Architektonicznym na etapie projektu koncepcyjnego, budowlanego i wykonawczego;
  • Codzienna współpraca ze wszystkimi osobami zaangażowanymi w inwestycję.
Wymagania pracodawcy:
  • Wykształcenie wyższe – kierunki techniczne (inżynierskie realizacyjne lub projektowe, geodezyjne, itp.) lub techniczno-ekonomiczne bądź prawne;
  • Doświadczenie w przygotowaniu i prowadzeniu projektów mieszkaniowych;
  • Posługiwanie się narzędziami zarządzania projektami będzie zaletą (MS Project);
  • Umiejętność tworzenia i monitoringu budżetów i harmonogramów przygotowania i realizacji inwestycji mieszkaniowych z uwzględnieniem ryzyk projektu;
  • Samodzielność i zaangażowanie;
  • Silne umiejętności analityczne, komunikacyjne i organizacyjne.
Klient oferuje:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Ubezpieczenie medyczne, kartę Ticket Restaurant, dofinansowanie karty Multisport
  • Niezbędne do pracy narzędzia;
  • Dofinansowanie szkoleń, kursów, nauki języków;
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia oraz pracę w przyjaznym zespole.