kandydatów

Etat Electronics Project Leader

Firma: ManpowerGroup miejsce pracy: Wrocław

Electronics Project Leader
Miejsce pracy: Wrocław
Nr Ref.: 2712

Zadania:

  • Koordynowanie projektów oraz pracy dedykowanego zespołu dla Klienta zewnętrznego
  • Praca z zespołem projektowym nad rozwiązywaniem złożonych problemów i wyzwań w celu spełnienia wymagań klienta
  • Wdrażanie procesów, procedur i zarządzanie incydentami i zmianami
  • Ścisła współpraca z zespołem ds. projektów/ wyceny, w celu zidentyfikowania trudności oraz ulepszenia opracowanych urządzeń
  • Bieżąca komunikacja z zespołem w celu identyfikacji problemów i ulepszania procesów
  • Bliska współpraca z klientami firmy, koordynacja wymagań oraz przekazanie szczegółowych wytycznych do zespołu projektowego

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (kierunek: elektronika, informatyka, inżynieria systemowa itp.)
  • Doświadczenie w projektowaniu elektroniki
  • Komunikatywny poziom języka angielskiego
  • Znajomość zagadnień związanych z FMEA, koncepcjami bezpieczeństwa, zarządzaniem wymaganiami, zarządzaniem zadaniami
  • Pomoc i konsolidacja do różnych dyscyplin, które składają się na cały produkt (HW, SW, ME)
  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku (praktyczna wiedza z zakresu inżynierii systemów, tworzenia i rozwijania systemów i systemów elektronicznych dla maszyn i urządzeń)
  • Umiejętności/wiedza z zakresu zarządzania projektami
  • Umiejętność w rozwiązywaniu problemów oraz identyfikacji „wąskich gardeł” w danym projekcie

Oferta:

  • Przyjazna atmosfera pracy oraz realne możliwości rozwoju w międzynarodowej organizacji
  • Ciekawe i wymagające projekty z możliwością wykazania się kreatywnością i podejmowaniem decyzji technicznych mających wpływ na wygląd i działanie produktu końcowego
  • Nowoczesne biuro zlokalizowane w centrum miasta
  • Umowa o pracę
  • Pakiety: medyczne i socjalne
Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy Manpower oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Agencja zatrudnienia – nr certyfikatu 412.