kandydatów

Etat Asystent projektanta (branża zasilania elektrycznego)

Firma: Cowi Polska miejsce pracy: Wrocław

Asystent projektanta (branża zasilania elektrycznego)

Czy chciałbyś pracować w gronie wysokiej klasy specjalistów z branży zasilania elektrycznego realizujących ciekawe projekty w obszarze infrastruktury szynowej?

Profil firmy:

COWI Polska jest częścią międzynarodowej Grupy COWI (www.cowi.com). COWI jest liderem w branży inżynierii i środowiska zaangażowanym w wiele dużych projektów w dziedzinach infrastruktury, budownictwa, środowiska, energii, przemysłu i planowania przestrzennego w Europie, Ameryce, Afryce, na Bliskim i Dalekim Wschodzie.
Zespół Zasilania w COWI Polska wraz z kolegami ze Skandynawii jest zaangażowany w szereg projektów elektroenergetycznych w zakresie projektowania zasilania (niskiego i średniego napięcia) infrastruktury pomocniczej oraz sieci trakcyjnych. Projekty dotyczą głównie inwestycji infrastruktury kolejowej w Skandynawii.
Zastosowanie nowoczesnych narzędzi projektowych, systematyczne szkolenia, dostęp do najnowszych technologii, bieżąca współpraca ze specjalistami z COWI Dania, COWI Norwegia i COWI Szwecja, zapewniają ciekawą i rozwojową pracę.

Zakres obowiązków:

Osoba na stanowisku pracy prowadzić będzie prace projektowe pod kierunkiem osoby prowadzącej, współpracując z zespołami projektowymi z COWI
w Danii, Szwecji i Norwegii w obszarze zasilania dla potrzeb sieci trakcyjnych, nietrakcyjnych, na nowych lub rewitalizowanych liniach kolejowych, stacjach
i węzłach. W zakresie obowiązków będzie przygotowywanie schematów elektrycznych, planów sytuacyjnych, modelowanie 3D tras kablowych oraz wyposażenia sieci trakcyjnej.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe w specjalności elektrotechniki
  • Znajomość MS Office SC, Microstation V8i lub Autodesk AutoCAD
  • Mile widziana znajomość programów Promise lub Bentley Raceway and Cable Management
  • Dobra znajomość j. angielskiego
  • Komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole
  • Zaangażowanie w pracę i chęć rozwoju
  • Zgoda na udział w przy projektach zagranicznych i związane z nimi krótkie wyjazdy za granicę
Oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Ciekawą pracę przy interesujących projektach z wykorzystaniem najnowocześniejszych narzędzi
  • Współpracę z wysoko wykwalifikowanymi specjalistami
  • Możliwość rozwoju osobistego
  • Pracę w środowisku wielokulturowym, zwłaszcza w krajach skandynawskich
  • Możliwość zagranicznych wyjazdów służbowych
  • Prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, ubezpieczenie grupowe na życie, lekcje języka angielskiego, świeże owoce, dofinansowanie dodatkowych aktywności sportowych np. udział w zawodach
  • Kompleksowe szkolenia z obsługi oprogramowania projektowego (szkolenia w kraju i za granicą)
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.