kandydatów

Etat Młodszy Specjalista IT

Firma: Dongshin Motech Poland Sp. z o.o. miejsce pracy: Wrocław

Ogłoszenie numer: 7600374, z dnia 2022-10-05

Dongshin Motech Poland Sp. z o.o. to firma działająca w branży automotive, zajmująca się produkcją elementów do baterii samochodów elektrycznych. Współpracujemy z wieloma przedsiębiorstwami, zaopatrującymi czołowych producentów samochodów na świecie. Jesteśmy silnie rozwijającą się firmą posiadającą w Polsce 2 oddziały (Wrocław oraz Biskupice Podgórne). Aktualnie poszukujemy kandydatów do nowo powstającego zespołu na stanowisko:

Młodszy Specjalista IT

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

  • wsparcie informatyczne pracowników firmy oraz obsługa sprzętu komputerowego i infrastruktury sieciowej,
  • instalacja sprzętu komputerowego i oprogramowania,
  • zapewnienie ciągłości działania w podległych jednostkach (nadzór nad prawidłowym działaniem sprzętu, oprogramowania i sieci komputerowych oraz usuwanie awarii),
  • rozwiązywanie zgłaszanych incydentów i realizacja wniosków przekazywanych przez użytkowników,
  • prawidłowa ewidencja oprogramowania i sprzętu komputerowego,
  • praca we Wrocławiu (ul. Kwiatkowskiego 3)

Wymagania

  • znajomość systemu MS Windows 10 oraz praktyczna znajomość technologii informatycznych,
  • znajomość systemów serwerowych,
  • praktyczna wiedza w zakresie sieci LAN/WAN/Internet,
  • dobra znajomość konfiguracji urządzeń peryferyjnych,
  • umiejętność aktywnego zarządzania oprogramowaniami i urządzeniami IT,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • bardzo dobra organizacja pracy, systematyczność i dokładność,
  • prawo jazdy kat. B,

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę (pełen etat),
  • kursy i szkolenia,
  • premia frekwencyjna,
  • pakiet Luxmed / Multisport,
  • dofinansowanie świąteczne i wakacyjne,
  • miłą i przyjazną atmosferę w pracy w zgranym zespole.