kandydatów

Etat Doradca ds. Sprzedaży Mieszkań

Firma: EPCM Executive Search miejsce pracy: Wrocław

Międzynarodowy deweloper specjalizujący się budowie inwestycji mieszkaniowych poszukuje Doradcy ds. Sprzedaży. Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za aktywną sprzedaż mieszkań i apartamentów we wrocławskich inwestycjach Spółki. Idealny kandydat powinien wykazywać się zaangażowaniem i kreatywnością oraz zrozumieniem procesu deweloperskiego. Firma gwarantuje stabilne zatrudnienie, pakiet benefitów oraz konkurencyjne wynagrodzenie.

Doradca ds. Sprzedaży Mieszkań
Miejsce pracy: Wrocław
Zakres obowiązków:
  • Aktywna sprzedaż mieszkań i apartamentów we wrocławskich inwestycjach Spółki;

  • Profesjonalna obsługa Klientów w zakresie kupna mieszkania;

  • Realizacja założonych celów sprzedażowych

  • Reprezentowanie dewelopera w całym procesie sprzedażowym i prowadzenie Klienta przez cały okres trwania transakcji;

  • Wsparcie rozwoju deweloperskich projektów Spółki.

Oczekiwania wobec kandydata:
  • Doświadczenie zawodowe zdobyte na podobnym stanowisku w spółkach deweloperskich;
  • Wykształcenie średnie lub wyższe;
  • Znajomość procesu sprzedaży mieszkań na rynku pierwotnym;
  • Umiejętność budowania relacji z klientem, otwartość, kreatywność i wysoka kultura osobista;
  • Orientacja na cel i zaangażowanie;
  • Umiejętność pracy zespołowej;
  • Chęć uczenia się i podnoszenia kwalifikacji;
  • Znajomość branży, tematyki nieruchomości oraz lokalnego rynku;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
Klient oferuje:
  • Pracę w międzynarodowej firmie deweloperskiej o ugruntowanej pozycji na rynku (B2B lub umowa o pracę);
  • Atrakcyjne wynagrodzenie premiowe powiązane z osiągniętymi wynikami;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach grupy;
  • Pakiet benefitów (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie).