kandydatów

Etat Księgowa / Księgowy

Firma: ADRA Polska miejsce pracy: Wrocław

Ogłoszenie numer: 7416000, z dnia 2022-08-18

Fundacja ADRA Polska poszukuje osoby na stanowisko:

Księgowa / Księgowy

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

  • dekretowanie dokumentów księgowych i wprowadzanie ich do systemu księgowego,
  • bieżąca analiza i uzgadnianie kont,
  • obsługa systemu bankowości elektronicznej,
  • rozliczanie delegacji i zaliczek pracowniczych,
  • rozliczanie transakcji w obrocie krajowym i zagranicznym, VAT,
  • monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy i informowanie o nich kierownictwa,
  • rozliczanie finansowo projektów statutowych, w tym projektów finansowanych z dotacji.
  • wsparcie Głównego Księgowego w księgowym zamknięciu miesiąca/roku.

Wymagania

  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • mile widziana znajomość programu REWIZOR, GRATYFIKANT, PŁATNIK
  • dobrej organizacji pracy i nastawienia na współpracę,
  • rzetelności, skrupulatności i punktualności,
  • umiejętności pracy w zespole oraz pod presją czasu.

Oferujemy

  • praca od zaraz

  • zatrudnienie w stabilnej międzynarodowej i rozwijającej się Organizacji

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub inną preferowaną przez kandydata formę współpracy