kandydatów

Etat Inżynier budowy (instalacje HVAC)

Firma: Stangl Technik Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Wrocław

Inżynier budowy (instalacje HVAC)
Miejsce pracy: Wrocław
Stangl Technik Polska Sp. z o.o.

STANGL Technik Polska Sp. z o.o. należy do grupy STANGL Technik Holding działającej w Polsce i Republice Czeskiej. Grupa zatrudnia 300 pracowników i w roku 2020 osiągnęła obrót ok. 260 mln PLN. W Polsce działamy w 6 oddziałach w tym w dwóch (w Świdnicy i Warszawie) zajmujących się dużymi projektami z zakresu technicznego wyposażenia budynków w kompletne instalacje mechaniczne i elektryczne. Oprócz projektowania i realizacji nowoczesnego wyposażenia technicznego obiektów kubaturowych, spółki z grupy STANGL Technik zajmują się świadczeniem usług w zakresie serwisu urządzeń i instalacji technicznych, budową i utrzymaniem sieci elektroenergetycznych w zakresie niskiego i średniego napięcia a także budową i utrzymaniem infrastruktury energetycznej na drogach, w tym oświetlenia dróg i placów oraz sygnalizacją uliczną.

Twój zakres obowiązków
  • Nadzór nad realizacją robót zgodnie z dokumentacją techniczną, uzgodnieniami z klientem, wymogami Prawa Budowlanego i zawartą umową
  • Weryfikacja prowadzonych prac pod względem harmonogramu umownego
  • Rozliczanie oraz nadzór nad pracownikami i firmami podwykonawczymi
  • Sporządzanie niezbędnej dokumentacji związanej z prowadzeniem budowy
  • Przygotowywanie zaplecza budowlanego
Nasze wymagania
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • 1 rok doświadczenia na takim samym lub podobnym stanowisku
  • Prawo jazy kategorii B
  • Obsługa pakietu MS Office i AutoCAD
  • Gotowość do pracy w delegacji na terenie całej Polski
To oferujemy
  • Zatrudniamy na pełen etat na podstawie umowy o pracę
  • Zapewniamy możliwość rozwoju i pogłębienia doświadczenia zawodowego
  • Dajemy możliwość dokształcania poprzez udział w różnego rodzaju szkoleniach
  • Oferujemy prywatną opiekę medyczną dla pracowników i ich rodzin
  • Dofinansowujemy program MultiSport
  • Oferujemy możliwość przystąpienie do PPE w całości finansowanego przez Pracodawcę