kandydatów

Etat Technik prac biurowych

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Środzie Śląskiej miejsce pracy: Udanin

Powiatowy Urząd Pracy w Środzie Śląskiej
Technik prac biurowych
Miejsce pracy: Udanin
Numer: StPr/22/0318
OBOWIĄZKI:

obsługa urządzeń biurowych, odbieranie telefonów, rejestrowanie korespondencji, roznoszenie pocvzty, pomoc w wykonywaniu bieżacych prac i czynności służbowych, archiwizacja, przygotowanie pism do wysyłki,rozpoznanie problem.ow klientów i kierowanie ich do właścicwej komórki, wpinanie nakazów płatniczych, wysyłanie korespondencji, pomoc w redagowaniu informacji do publikacji, przygotowanie pisma do wysyłki, inne prace zlecone przez przełozonego. Godziny pracy urzędu Udanin:poniedziałek środa ,czartek 7:30-15:30,Wtorek 7:30-16:30,piatek 7:30-14:30.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Miejsce pracy:

Udanin

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Środzie Śląskiej