kandydatów

Etat Senior Audit Consultant [rekrutacja online]

Firma: Crowe Poland miejsce pracy: Wrocław

Jesteśmy grupą spółek świadczących usługi profesjonalne dla biznesu. Należymy do międzynarodowej sieci Crowe Global, działającej w 150 krajach na całym świecie. Zatrudniamy ponad 500 osób w 7 lokalizacjach w Polsce, Czechach i na Słowacji. Od ponad 30 lat wspieramy naszych klientów w zakresie obsługi księgowej, audycie, doradztwie podatkowym oraz konsultingu biznesowym.

Senior Audit Consultant [rekrutacja online]
Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:

  • Przeprowadzanie audytów firm z różnych sektorów,
  • Analiza sprawozdań finansowych (zgodnie z polskimi i międzynarodowymi standardami rachunkowości),
  • Opracowywanie i prezentacja wniosków i rekomendacji z przeprowadzonych badań.

Wymagania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w badaniu sprawozdań finansowych,
  • Dobra znajomość przepisów dotyczących sprawozdawczości finansowej,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych,
  • Wielozadaniowość, doskonała organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole,
  • Znajomość pakietu MS Office w stopniu umożliwiającym szerokie wykorzystanie jego możliwości.

Mile widziane:

  • Zdanie egzaminów na biegłego rewidenta z co najmniej II bloku,
  • Znajomość zagadnień związanych z konsolidacją, prawem podatkowym oraz Międzynarodowymi Standardami Rachunkowości,
  • Doświadczenie w pracy w firmie audytorskiej o międzynarodowym zasięgu.

Oferujemy:

  • Możliwość odbycia aplikacji na biegłego rewidenta,
  • Elastyczny czas pracy, a także możliwość pracy hybrydowej,
  • Przejrzystą ścieżkę kariery zawodowej,
  • Pracę w ambitnym, nastawionym na współpracę zespole,
  • Prywatną opiekę medyczną (Enel- Med),
  • Ubezpieczenie grupowe, a także kartę sportową na preferencyjnych warunkach,
  • Kursy językowe online (angielski, niemiecki).