kandydatów

Etat Operator produkcji (m/k)

Firma: Trenkwalder miejsce pracy: Środa Śląska

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Operator produkcji (m/k)
Miejsce pracy: Środa Śląska
Nr ref.: OP/SWI/0822
Obowiązki:
  • obsługa maszyn i urządzeń znajdujących się w obszarze produkcyjnym,
  • rozliczanie produkcji,
  • dbałość o jakość produktu,
  • monitorowanie procesu produkcyjnego,
  • zaangażowanie i motywowanie innych pracowników do dbałości o bezpieczeństwo w miejscu pracy i doskonalenie standardów.
Wymagania:
  • swobodne korzystanie z oprogramowania Office,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji,
  • kreatywne podejście do rozwiązywania problemów produkcyjnych,
  • odpowiedzialność w podejmowaniu decyzji,
  • chęć rozwoju zawodowego,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym.
Oferujemy:
  • umowę o pracę bezpośrednio z firmą naszego klienta,
  • po okresie próbnym - umowa na czas nieokreślony,
  • wynagrodzenie 3800 zł brutto + premia 800 zł brutto (przez okres próbny), po okresie próbnym 4000 zł brutto + premia 900 zł brutto,
  • system pracy 3-zmianowy,
  • szereg benefitów m.in. opieka medyczna LuxMed, bilety na wydarzenia kulturalno-sportowe, nagrody jubileuszowe.