kandydatów

Etat Inżynier Automatyk

Firma: NES Global Talent miejsce pracy: Wrocław

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjna specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

Dla Naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej prowadzimy rekrutację Inżyniera Automatyka.

Inżynier Automatyk
Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:
  • Zapewnienie standardów firmy w obszarze automatyki, bezpieczeństwa ludzi i maszyn
  • Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania maszyn i urządzeń produkcyjnych pod kątem automatyki i elektryki
  • Nadzór nad instalacją nowopowstających linii technologicznych pod kątem jakości i bezpieczeństwa pracy
  • Nadzór nad dokumentacją techniczną
  • Współpraca z producentami maszyn i urządzeń
  • Wprowadzanie ulepszeń w układach sterowania
Oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższego, kierunków: Automatyka i Robotyka lub Elektronika
  • Min. 1 rok doświadczenia na relatywnym stanowisku
  • Umiejętność programowania sterowników firmy Allen Bradley
  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjnych oraz pracy zespołowej
  • Zdolności analityczne w rozwiązywaniu problemów
  • Komunikatywna znajomości języka angielskiego
  • Znajomość zagadnień związanych z przemiennikami częstotliwości preferowane PowerFlex, Kinetix
  • Umiejętność obsługi i tworzenia projektu na HMI Rockwell
  • Rzetelne realizowanie wytyczonych celów
Mile widziane:
  • Znajomość narzędzi do rozwiązywania problemów
  • Doświadczenie w firmie produkcyjnej
  • Umiejętność pracy w międzynarodowym zespole
  • Znajomości Platformy Wonderware Archestra
Klient oferuje:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Prywatną opieka medyczna (LuxMed)
  • Ubezpieczenie na życie i Pracowniczy Program Emerytalny
  • Dofinansowanie Karty Multisport Plus
  • Wsparcie w relokacji (Wrocław)