Etat Elektroenergetyk ds. Ruchu Urządzeń Elektroenergetycznych

Firma: KOGENERACJA S.A. miejsce pracy: Siechnice

Zespół Elektrociepłowni Wrocławskich KOGENERACJA S.A.

jest producentem energii elektrycznej i ciepła wytwarzanych w wysokosprawnej kogeneracji, należącym do PGE Energia Ciepła z Grupy PGE.Od 2000 roku jesteśmy spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych, posiadamy trzy zakłady produkcyjne zlokalizowane w aglomeracji wrocławskiej.  Inwestujemy w przyszłość – w podwrocławskich Siechnicach budujemy niskoemisyjną, nowoczesną elektrociepłownię gazową.

Gwarantujemy bezpieczne i stabilne warunki pracy. Stawiamy na ciągły rozwój naszych pracowników, proponując im atrakcyjną i przyszłościową ścieżkę kariery.

Dołącz do naszego świata pełnego mocy i energii!

Elektroenergetyk ds. Ruchu Urządzeń Elektroenergetycznych
Miejsce pracy: Siechnice
Nr ref.: PGEEC/KGN/JS/25/2022

Twój zakres obowiązków:

  • Nadzorowanie układu elektrycznego i wykonywanie przełączeń w układach elektrycznych podległego obszaru.
  • Dotrzymanie parametrów produkcji energii elektrycznej oraz zapewnienie dostaw energii w sytuacjach awaryjnych i nieustabilizowanych.
  • Kontrola stanu technicznego urządzeń elektrycznych będących w ruchu i rezerwie.
  • Prowadzenie dokumentacji ruchowej/rejestru niesprawności urządzeń.
  • Analiza ryzyka związana z wykonywaną pracą współpracowników i pracowników firm zewnętrznych.
  • Prowadzenie eksploatacji układu elektrycznego oraz nadzór nad prawidłowością przygotowań urządzeń i instalacji elektrycznych do napraw i remontów.
  • Uczestniczenie w weryfikacji schematów, opracowywaniu instrukcji (m.in. w zakresie układu elektrycznego).

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie (mile widziane o profilu elektroenergetycznym/elektrycznym).
  • Min. 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym (8-godzinnym).
  • Umiejętność wykonywania pomiarów elektrycznych.
  • Komunikatywność i dobra organizacja pracy własnej.
  • Znajomość MS Office.

Ze swojej strony oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę.
  • Możliwość poszerzania wiedzy i zdobywania nowych umiejętności poprzez m.in. udziału w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych.
  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i członków Twojej rodziny.
  • Bogaty system kafeteryjny ZFŚS.
  • Dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka.
  • Bogaty pakiet świadczeń dodatkowych (np. grupowe ubezpieczenie na życie, korzystne warunki dołączenia do Pracowniczego Programu Emerytalnego).
  • Przyjazne środowisko pracy, współpracę z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą.