kandydatów

Etat Referent

Firma: Izba Administracji Skarbowej we Wrocławiu miejsce pracy: Wrocław

Izba Administracji Skarbowej we Wrocławiu
Dyrektor poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Referent
Miejsce pracy: Wrocław
Ogłoszenie o naborze Nr 103479

Warunki pracy

  • Praca przy monitorze ekranowym powyżej 4 godzin dziennie

  • Praca jednozmianowa wykonywana w porze dziennej

  • Praca przy oświetleniu naturalnym i sztucznym

  • Stanowisko pracy: typowe stanowisko biurowe wyposażone w komputer z monitorem oraz inne urządzenia biurowe

  • Budynek trzykondygnacyjny wyposażony w windę

  • Budynek przystosowany dla osób poruszających się na wózku inwalidzkim

  • W budynku znajduje się toaleta dla osób niepełnosprawnych

  • Parking przy budynku urzędu

  • Wejście na teren urzędu od strony ul. Ks. Czesława Klimasa

Zakres zadań

  • Wspiera podatników w prawidłowym wypełnianiu obowiązków podatkowych, w tym prowadzi sprawy związane z kasami rejestrującymi w celu zapewnienia szybkiej i profesjonalnej obsługi podatników
  • Przyjmuje, ewidencjonuje deklaracje podatkowe, wnioski i inne dokumenty w celu odzwierciedlenia stanu faktycznego w systemach informatycznych
  • Dokonuje czynności weryfikacyjnych przyjętych dokumentów w celu zapewnienia właściwej ich obsługi
  • Wydaje zaświadczenia oraz potwierdza profile zaufane elektronicznej platformy ePUAP w celu zapewnienia sprawnej i profesjonalnej obsługi podatników
  • Udziela pisemnych informacji podmiotom uprawnionym w celu dostarczenia informacji

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego
  • Umiejętność obsługi aplikacji biurowych
  • Umiejętność redagowania pism
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe