kandydatów

Etat Inżynier budowy

Firma: Przedsiębiorstwo Budowlane ARKOP Sp. z o.o. Spółka Komandytowa miejsce pracy: Wrocław

 Jesteśmy polską firmą budowlaną z ponad 30 letnim doświadczeniem. Realizujemy w generalnym wykonawstwie przedsięwzięcia na terenie całego kraju z zakresu budownictwa ogólnego przemysłowego, mieszkaniowego i robót inżynieryjnych.

W związku z realizacją inwestycji - stacji paliw poszukujemy pracowników na stanowisko:

Inżynier budowy
Miejsce pracy: Wrocław
Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie brała udział w dokumentowaniu procesu budowlanego nadzorowania prac, podwykonawców jak i dostaw materiałów.

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne – budownictwo, konstrukcje budowlane
  • mile widziany doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętność kosztorysowania i planowania robót
  • prawo jazdy kategorii B.
Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • interesującą pracę w stabilnej  firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie  adekwatne do umiejętności
  • pakiet socjalny
  • pakiet medyczny i sportowy
  • możliwość rozwoju zawodowego - szkolenia

Pozostałe oferty pracy w firmie Przedsiębiorstwo Budowlane ARKOP Sp. z o.o. Spółka Komandytowa
Etat Kierownik Działu Ofertowania w firmie: Przedsiębiorstwo Budowlane ARKOP Sp. z o.o. Spółka Komandytowa miejsce pracy: Wrocław 06-06-2023
Etat Kosztorysant budowlany w firmie: Przedsiębiorstwo Budowlane ARKOP Sp. z o.o. Spółka Komandytowa miejsce pracy: Wrocław 06-06-2023
Etat Kierownik budowy w firmie: Przedsiębiorstwo Budowlane ARKOP Sp. z o.o. Spółka Komandytowa miejsce pracy: Wrocław 05-06-2023
Etat Kierownik Działu Ofertowania w firmie: Przedsiębiorstwo Budowlane ARKOP Sp. z o.o. Spółka Komandytowa miejsce pracy: Wrocław 02-12-2022
Etat Kierownik robót sanitarnych w firmie: Przedsiębiorstwo Budowlane ARKOP Sp. z o.o. Spółka Komandytowa miejsce pracy: Wrocław 28-11-2022

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 28-07-2022
Wyświetleń: 139